НовиниПолітика

Колишня очільниця райради на Херсонщині стала мільйонеркою

Рекордну зарплату задекларувала колишня очільниця Каховської районної ради Тетяна Тертична. За 11 місяців цього року вона отримала з бюджету району майже 1,5 мільйона гривень, або більше 135 тисяч гривень щомісяця. Таку суму вона вказала в декларації перед звільненням з посади. І це не перший “зарплатний рекорд” Тертичною. Минулого року вона отримала майже мільйон гривень.

Розмір зарплати колишньої голови Каховської райради вища серед колег на Херсонщині, та навіть очільника Кабміну Дениса Шмигаля та Президента України Володимира Зеленського. Для прикладу, зарплата останнього, за даними телеканалу “112”, становить 28 тисяч гривень щомісяця. За які заслуги Тертична отримувала такі величезні виплати?

Журналісти видання “Європростір” подали запит на ім’я ще голови Каховської райради Тетяни Тертичною 29 жовтня, однак відповіді не отримали:

Вона пояснила, що райрада на цей момент уже не була розпорядником цієї інформації, оскільки всю бухгалтерську документацію встигли передати до архівного відділу Каховської райдержадміністрації”.

Окрім зарлати, Тертична задекларувала більше 2 мільйонів гривень готівкою та 200 тисяч на банківському рахунку. Але, незважаючи на статки, колишня очільниця райради має у власності лише квартиру у Каховці площею 48 квадратних метрів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close