НовиниПолітика

Міськрада Голої Пристані за кошти громади купила новеньку Тoyota Corolla

У  Голій Пристані міськрада за кошти громади купила новеньке авто Тoyota Corolla за 570 тисяч гривень, а також придбала для нього шини майже за 6 тисяч та оформила страховку. Дані про це містяться у відкритих джерелах Prozorro.

Мабуть меру Олександру Бабичу незручно стало їздити на старому авто – захотілося комфорту та безпеки. Можливо, хтось скаже: а що тут такого? Голова має право їздити на сучасному авто. Право – да.  Але ж, людоньки! Не в цей же скрутний час шикувати! Невже в громади немає інших проблем і нікуди витратити 570 тисяч?! Це що гостра потреба, життєво важлива?

Чи це порядно виглядає, скажімо, перед  бабусею, яка отримує мінімальну пенсію в 1769 гривень та живе на одному хлібові та картоплі? Або не соромно Олександру Бабичу подивитися в очі такому платнику податку та наповнювачу міського бюджету, як медсестра із зарплатою в 6,5 тисячі гривен, яка щодня наражає себе на небезпеку, надаючи допомогу важкохворим із коронавірусом.

А чи є чим медикам їздити до важких пацієнтів додому на виклик? Чи всього вистачає в лікарнях для безпечної роботи медпрацівників та порятунку пацієнтів?  Навряд все так благополучно в Голій Пристані, щоб під носом у вимученого народу в період карантину, скорочень, втрати роботи шикували чиновники.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close