ПолітикаПублікації

На Херсонщині агрофірма Віталія Булюка ухиляється від сплати мільйонних податків

Чергову корупційну схему, на чолі якої стоїть заступник голови облради Віталій Булюк, виявили на Херсонщині. На цей раз відзначилася СТОВ “Агрофірма-Булюк”, яка офіційно належить родині чиновника, та знаходиться в Скадовському районі.

В цьому випадку власники компанії “Агрофірма-Булюк” змовилися з посадовцями “Інституту рису НААН України”. Останні віддали в оренду десятки гектарів землі господарству Булюків в суборенду на “вигідних” умовах. Простими словами, ділянки були віддані за безцінь. Таким чином, чиновники державного підприємства посприяли СТОВ “Агрофірма-Булюк” ухилитися від сплати податків за використання водних ресурсів у значних розмірах. За інформацією власних джерел в правоохоронних органах, сума збитків державного бюджету складають десятки мільйонів гривень. Наразі триває слідство.

Але на цьому махінації СТОВ “Агрофірма-Булюк” не закінчуються. Судячи з останніх рішень судів, компанія родини Віталія Булюка є недобросовісним орендарем. Зокрема, від дій компанії заступника голови облради постраждали п’ятеро власників земельних ділянок у Скадовському районі, які орендувала “Агрофірма-Булюк”. Компанія не сплачувала орендну плату за землю. Скадовський районний суд став на бік власників ділянок та стягнули з фірми Булюка близько 20 тисяч гривень.

Варто зазначити, що за підсумками місцевих виборів Віталій Булюк знову потрапив до облради від партії “Наш край”, обласний осередок котрої він очолює. Однак, чи вдасться корумпованому чиновнику зберегти посаду в президії облради, велике питання.

Нагадаємо, що Офіс Генпрокурора готує оголошення підозри Віталію Булюку в рамках кримінального провадження за статтями “Зловживання владою” та “Службове підроблення”, яке було відкрито ще у 2015 році. Правоохоронці виявили схеми на херсонські митниці, які очолював Булюк, що призвели до втрат бюджету на суму більше 130 млн гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close