НовиниПолітика

Депутати Верховної Ради вимагають звільнення начальника херсонського Держгеокадастру

Депутати Верховної Ради вимагають від голови Держгеокадастру Романа Лещенко реакції на незаконні та корупційні дії начальника херсонського обласного управління Олександра Паливоди. Відповідний текст звернення за підписами народних обранців опинився в розпорядженні журналістів видання “Мій Херсон”.

Підставою стали чисельні звернення громадян та публікації в засобах масової інформації стосовно конфлікту інтересів та протиправних дій Паливоди на посаді. В тому числі передача інформації, що містять державну таємницю, невідомим особам, копіювання картографічних матеріалів та баз даних, лобіювання інтересів окремої групи аграріїв, що стало причиною для звернення до правоохоронних органів — поліції, прокуратури та Служби безпеки України.

Окремо варто зазначити, що народні депутати вказують, що Олександр Паливода був призначений на посаду очільника херсонського Держгеокадастру без проходження спеціальної перевірки, чим було порушено законодавство про державну службу та постанову уряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий скандал в херсонському Держгеокадастрі: Паливода очолив великий земельний “дерибан”

“Просимо Вам перевірити факти зазначені у зверненні, провести відповідні перевірки, в тому числі при необхідності службові перевірки, розслідування тощо та у разі виявлення порушень, вжити відповідні заходи реагування, передбачені чинним законодавством України в тому числі, але не обмежуючись поставити питання про звільнення (припинення/розірвання контракту тощо) Паливоди О.М. з посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області”, – зазначено у зверненні.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close