ПолітикаПублікації

Скандальна радниця очільника Херсона намагається захопити комунальні підприємства

Неначе спрут нова радниця міського голови Херсона Альона Ротова намагається захопити контроль над комунальними підприємствами вже другу сесію підряд. Мова йде про збільшення повноважень депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, яке вона запропонувала під час другого пленарного засіданні. Стосувалося воно контролю над усіма КП міста в сфері ЖКГ. Але зміни до регламенту комісій не знайшли підтримки в сесійній залі.

Минулого тижня від Ротової до депутатів з бюджетної комісії надійшла пропозиція про створення тимчасової контрольної комісії “з метою перевірки роботи комунальних підприємств”. ТКК мала би складатися з членів депутатської комісії з питань ЖКГ, а очолити її роботу мав Юрій Рожков та сама Альона Ротова, як секретар, про що заявив депутат Андрій Дмитрієв. Як стало відомо з власних джерел, ініціатором створення контрольної комісії стала саме радниця міського голови, а питання навіть не обговорювалася на засіданнях членами комісії ЖКГ.

Справжньою метою створення ТКК для перевірки роботи комунальних підприємств є вчинення тиску на роботу КП задля просування оточення Ротової на керівні посади. Зокрема, одним з таких представників “пулу” радниці Колихаєва є колишній очільник Департаменту ЖКГ Руслан Чайка, якого обвинувачують у службовій недбалості.

Як повідомляв раніше сайт “Мій Херсон”, його кандидатуру Ротова намагається пролобіювати на посади директора Департаменту ЖКГ або очільника водоканалу. Також вона прагне зберегти крісло директора КП “Екополіс” для свого бізнес-партнера та колишнього депутата міськради Сергія Собчука задля збереження впливу на міське сміттєзвалище, що приносить від 4 до 10 млн гривень тіньового доходу для компанії Ротовою ТОВ “ТД Ітака”, яка досі є оператором звалища. Про інші кандидатури поки не повідомляється.

На сесії міськради пропозиція Альони Ротової про створення ТКК не пройшла. Депутат Андрій Дмитрієв зняв пропозицію про створення контрольної комісії після спілкування з головою комісії ЖКГ Юрієм Рожковим.

Я знімаю, як суб’єкт подання, це питання. Вони (члени комісії з питань ЖКГ, – ред.) будуть розглядати роботу цих підприємств в рамках закону про статус депутатів місцевих рад в рамках своєї комісії”, – заявив Дмитрієв.

За інформацією джерел в міськраді, наразі розглядається питання щодо звільнення Олексія Войтенко з посади директора Департаменту ЖКГ, на фоні якого Альона Ротова намагається Ігорю Колихаєву запропонувати “свого професіонала” на майбутнє вакантне крісло. Але чи піде на поводу в скандально відомої політичної фігури очільник Херсона?

Читайте також

Один коментар

  1. Рожков конечно же возглавит….он уже комиссию возглавлял,которая священника без образования руководить коммунальным предприятием поставил,конечно же не за просто так

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close