НовиниПолітика

Створення коаліції між “Нам тут жити” та “ОПЗЖ” у Херсонській міськраді підтвердила Ротова

Наявність коаліції між партією Ігоря Колихаєва “Нам тут жити” та проросійською “Опозиційною платформою — За життя” у Херсонській міськраді підтвердила у своєму дописі в соцмережах депутатка від фракції “ОПЗЖ” Альона Ротова.

“Я не радник мера. Не була і не планую. Але як член коаліції, заступник голови комісії з ЖКГ буду допомагати йому по всім напрямкам реформ, які він планує”, – пише Ротова.

Цікава позиція “я не радник” від Альони Ротової. Тоді, як пояснити графу “радник міського голови” в протоколах засідань, тобто документах міської ради? Також депутатка від “ОПЗЖ” заявила, що не володіє бізнесом в міськраді. Щоправда, Ротова забула про оператора звалища ТОВ “ТД Ітака” та ряд компаній, якими вона де-факто володіє, що отримували та отримують підряди від різних департаментів.

Зокрема це ПП “Блага”, яка фігурує в матеріалах кримінального провадження за фактами хабарництва очільника Департаменту фінансів та ще одного члена коаліції, депутата від “Блоку Володимира Сальдо” Романа Підперигори. Нагадаємо, що саме в інтересах цієї компанії Альони Ротової чиновник щомісяця давав хабарі колишньому очільнику обласного управління захисту економіки Антощуку. Сама ж “Блага”, в наслідок розігрування тендеру на прибирання вулиць міста, отримала підряд на більше 5 млн гривень.

Як ми повідомляли раніше, у сесійній залі Херсонської міськради сформована більшість з депутатів промерської “Нам тут жити”, “Опозиційної платформи — За життя” та “Блоку Володимира Сальдо”. Також до неї приєдналася депутатка від “Слуги народу” Оксана Матусевич, яка в минулому скликані була в команді Сальдо — партії “Наш край”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close