Політика

У Херсонській міськраді “Нам тут жити”, “ОПЗЖ” та “Блок Володимира Сальдо” об’єдналися в коаліцію

У Херсонській міськраді три політичні партії об’єдналися в коаліцію та сформували “промерську більшість” у сесійній залі. Мова йде про “Нам тут жити”, “Опозиційну платформу — За життя” та “Блок Володимира Сальдо”.

Підтверджує це голосування за проект рішення про утворення Департаменту міського господарства на вчорашньому засіданні сесії. Запрацює нова структура з 1 лютого, вказано в тексті рішення. А на фоні утворення нового Департаменту в кулуарах міськради почались так звані торги за посади серед представників трьох згаданих вище партій.

Відомо, що курирувати новий Департамент будуть так звані “спеціалісти” з Харкова, які вчора презентували депутатам проект по залучення грантів. Серед них колишня дружина заступника Міністра МВС Антона Геращенко Вікторія Грецька-Миргородська та її нинішній чоловік Станіслав Миргородський — донедавна радник харківського міського голови, покійного Геннадія Кернеса.

Відомі ці “чиновники” у Харкові корупційними схемами на створенні стартапів та проведенні різних форумів та заходів через управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, яким опікується згадана Вікторія Грецька-Миргородська. Тож, схоже, що харківський “схематоз” згодом перекочує в Херсонську міськраду разом з такими “спеціалістами”.

В так звану промерську більшість намагається потрапити й депутатка від партії “Слуга народу” Оксана Матусевич, яка де-факто зрадила фракцію та політичну силу, в лавах якої потрапила в депутатське крісло. Ймовірно, дав про себе знати багаторічний “досвід” роботи в сесійній залі сумісно з “ОПЗЖ” та “Нашим краєм”. Останню партію вона представляла в минулому скликанні міської ради, а однойменну фракцію очолював скандально відомий екс-очільник міста Володимир Сальдо.

В херсонській “Слузі народу” зраду Матусевич поки не коментують. Однак, за інсайдерською інформацією, шанси, що депутатку виключать з фракції, є більш ніж реальними.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close