ПолітикаПублікації

У Херсонській міськраді продовжується боротьба Ротової за сферу ЖКГ

Депутатка Херсонської міськради від “ОПЗЖ” Альона Ротова, яка є радником Ігоря Колихаєва з питань ЖКХ (або намагається нею бути), продовжує боротьбу за вплив на сферу житлово-комунального господарства. Однак, поки скандально відома екс-регіоналка терпить поразки, про що повідомляють наші джерела.

Скандал в кулуарах міської ради викликав рейд поліції на територію херсонського сміттєзвалища, оператором якого є ТОВ “ТД Ітака” — компанія, яка належить саме Альоні Ротовій. Нагадаємо, що правоохоронці виявили трудових нелегалів з Закарпаття, які займалися сортуванням сміття та здавали вторинну сировину просто на звалищі, заробляючи самі та даючи отримати прибуток депутатській фірмі. Звичайно ж Ротова намагалася виправдатися перед очільником міста, заявивши про те, що “табір працівників” знаходиться не на її території. Начебто, “чорною роботою” таким чином займається людина з оточення Володимира Сальдо (до слова, спільника Ротової в корупційних схемах).

Цю тезу згодом на загал повторив місцевий “журналіст” Костянтин Риженко, написавши “викривальний матеріал” та замовивши рекламу у соціальних мережах. Останній, до речі, знову став працювати на Альону Ротову, транслюючи херсонцям потрібну “патрону” інформацію, стаючи спільником в корупції чиновників та екс-регіоналів.

Подібна ситуація була в відомій історії з завезенням до Херсона “чорногорського піску”, де була замішана “Ітака” та підроблені документи. Тоді Риженко також за замовленням Ротової намагався відбілити “репутацію” Альони Ротової, зваливши скандал на оточення Сальдо. Хоча сама Альона Іллівна підтвердила причетність до токсичних закордонних відходів. Але згодом всі її коментарі місцевим онлайн-виданням були ретельно підчищені.

Зливання” оточення Володимира Сальдо не дивина, адже відомий факт, що більшість комунальних підприємств сфери ЖКГ Херсона очолюють саме представники команди екс-мера. Зокрема, такі як “Гарантія” та “Парки Херсона”. І на фоні оголошення тотальних перевірок комунальників, вочевидь, за їхніми результатами мають полетіти голови чиновників та звільнитися ласі для “схематозників” місця у владних кабінетах. А на майбутні вакантні посади у Ротової вже є свої кандидатури. І тут варто нагадати Руслана Чайку — чиновника, що де-факто став керівником Департаменту ЖКГ за протекцією депутатки, маючи статус обвинуваченого в кримінальному провадженні. Яких ще кандидатів на потенційно вакантні крісла з корупційним минулим чекати від новоспеченої радниці Колихаєва? Питання риторичне.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close