ПолітикаПублікації

В Олешках міський голова зізнався в схемах на вивезенні сміття

В Олешках міський голова Дмитро Воронов заявив, що більша частина сміття не вивозиться на каховське сміттєзвалище, а утилізується незаконно. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережах.

Так, дійсно більша частина сміття сьогодні не доїжджає до Каховки. Але про те, де ми його утилізуємо, я також росповісти не можу. Щодо перерахунку вартості тарифу і “вкрадених” 15 мільйонів гривень скажу однозначно – гроші олешківцям міська рада повертати не буде, адже платити з бюджету просто нічим. Зрозумійте, у цій системі я майже нічого не вирішую і тому змінити не можу. На жаль, я не розумів цього тоді, коли балотувався на посаду міського голови”, – пише Воронов.

В Олешках міський голова зізнався в схемах на вивезенні сміття

Він також заявив, що прибрав пункт по вирішенню проблеми з вивезенням сміття зі своєї передвиборчої програми. Варто зазначити, що раніше колишня голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб заявила, що сміттєві корупційні схеми принесли організаторам незаконних дохід в сумі близько 15 млн гривень. Вивезенням відходів в Олешках займається декілька приватних підприємств, які належать одному бенефіціару — Анжею Радомському.

Сміття спочатку вивозять на територію колишнього комунального підприємства “Комунхоз”. Самих же працівників сміттєвозів неодноразово місцеві мешканці ловили на організації стихійних звалищ в різних районах міста.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close