Публікації

Больбот протягує у Херсонській міськради питання пільг для незаконних ринків

Депутат Херсонської міськради Дмитро Больбот протягує у міськраді питання про пільговий податок на землю для ринків на час карантину. Проблема насправді актуальна, але депутат таким чином лобіює інтереси свого обслуговуючого кооператиру “Комунальний ринок”, який так і не отримав дозвіл на відкриття.

Варто зазначити, що робота “Комунального ринку” по вулиці Миру та Шуменському незаконна через відсутніть дозволів від Держпродспоживслужби. Саме керівництво ринку не допускає працівників контролюючих органів для перевірки, мотивуючи таке рішення тим, що ОК “Комунальний ринок” – не є ринком.

Під завісою послаблення карантинних заходів ринки Дмитра Больбота таки відкрилися, незважаючи на відсутність дозволів. А працівники “Комунального ринку” почали провокувати конфлікт із поліцією, яка приїхала припинити правопорушення. Чи були виписані штрафи за порушення карантину, невідомо.

Додамо, що питання пільг для ринків мають розглянути на сьогоднішньому засіданні сесії міськради. Дозволи на відкриття під час карантину отримали лише два ринки — Центральний та “Житлоселище”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close