Публікації

Булюк та його оточення хочуть «приватизувати» херсонський пансіонат «Медик»

Заступник голови облради Віталій Булюк та голова фракції «Наш край» Олександр Синенко хочуть прибрати до рук херсонський пансіонат «Медик». Про це повідомляє телеграм-канал «Херсон політичний».

На депутатській комісії облради з питань комунальної власноті, членом якої є Олександр Синенко, вже вирішено питання щодо створення на базі закладу «Медик» комунального підприємства та нового статуту, який позбавить депутатів впливу на пансіонат. Згідно нового статуту, весь контроль над бюджетними коштами та власністю закладу перейде його директорці Оксані Паламарчук.

Додамо, що минулого року пансіонат «Медик» хотіли передати в оренду компанії ТОВ «КП Медик», співзасновницею якої є вже згадана Оксана Паламарчук. Також тоді Віталієм Булюком було створено комісії з оцінки майна комплексу комунального закладу «Медик».

Остаточно питання щодо «приватизації» пансіонату мають вирішити на найближчому пленарному засідання обласної ради. Варто зазначити, що депутати також хочуть знову віддати у приватні руки комплекс колишнього кінотеатру «Ілюзіон».

Читайте також

Один коментар

  1. Учитывая связи пида*** булюка, не удивительно что будет пытаться максимум заграбастать, ведь ему помогает СБУ, как в Киев так и в Херсоне, в нашем любимом городе эта два приезжих гандо**: 1й мотрук – алкаш и кошмар отдела т, гроза бигбордов, юра пизд*** в чернивци, 2й криворучко – поху*** на контору и на людей, марионетка некотрых дядь, вали в свой киев, тебе до крицина как до луны голой жопой, лох. Сережа и Юра, вы позорище для не столь уважаемой организации как СБУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close