Публікації

Бюджетні кошти на готові проекти: Херсонська міськрада буде проектувати катери

350 тисяч гривень міськрада Херсона планує витратити на проектування катерів. Причому гроші на це може отримати Департамент ЖКГ. Сама ж сума вказана у змінах до бюджету міста на 2020 рік. Проект рішення сьогодні розглядали на бюджетній комісії.

У членів бюджетної комісії такий запит грошей на проектування катерів викликало питання — чому не можна знайти готові варіанти суден. Але найголовніше, де брати на це кошти?

Зазначимо, що про грандіозні плани щодо будування муніципального флоту заявив очільник Херсона Володимир Миколаєнко ще у грудні минулого року, про що повідомив сайт міськради. Відбулося це після однієї з нарад.

“Найголовніше, щоб ці катери, які належатимуть Херсону, мали орієнтовну місткість у 50-60 місць та мали місця для вантажу. Ясна річ, що вони також мають відповідати усім вимогам Регістру судноплавства України”, – висловив думку Володимир Миколаєнко.

Цікаво, що представники заводу «Палада» та компанії ТОВ СК «Марина груп» на цій же нараді представили зразки проектів, «які теоретично можуть підійти для Херсона». Про це також вказано у повідомленні міськради. Тобто, з бюджета хочуть оплатити готові проекти.

Окремо варто відзначити саму компанію ТОВ СК «Марина груп» екс-депутатці міськради Марині Ніколаєвій. Вона у грудні 2014 року зайняла місце Андрія Гордєєва, який був тоді обраний до Верховної Ради. Балотувалася вона від партії «Третя сила» – у Херсоні її тоді очолював екс-голова ОДА Андрій Путілов. Згодом члени партії перебігли до «Солідарності» Петра Порошенко. Наразі Марина Ніколаєва є членом виконавчого комітету.

Абсурдна ситуація – чим ближче вибори, тим більше влада хоче “заробити” бонусів від виборців. В той час, коли в місті проблеми з маршрутками, тролейбусами, житлово-комунальним господарством, Миколаєнко хоче будувати катери. Чи саме це наразі на часі?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close