Публікації

Через безчинство місцевої влади у Голій Пристані постраждала дитина

Головна окраса міста Гола Пристань — міська набережна продовжує потерпати від свавілля чиновників, які замість роботи, просто кладуть собі на карман бюджетні кошти, виділені на благоустрій міста. Кричущий випадок, який вкотре показав безчинство місцевої влади стався 10 червня.

На ногу дитині впала хвіртка, яка закриває причал на набережній. Про це повідомила у соцмережах Вікторія Князева. Травма виявилася важкою, адже дитину довелося везти до лікарні, а потім до лікаря-травматолога.

«А якщо б дана конструкція могла впасти повністю та придавити дитину», – пише Вікторія.

Варто зазначити, що благоустроєм у місті займається комунальне підприємство «Гопри-Водоканал», яке віддає підряди на загальну суму більше 11 мільйонів гривень «другу» очільника міськради Олександра Бабича — підприємцю Аркадію Кулику. Але, судячи з результатів роботи, кошти з бюджета йдуть явно не на покращення міста.

Зате вчора Олександр Бабич зустрічав делегацію Херсонської ОДА на чолі з Юрієм Гусєвим. Для гостей з Херсона очільник Голої Пристані показав новий міський сквер біля міськради та провів по набережній під супровід камер журналістів. Цікаво, чи не викликали у Гусєва питання щодо чистоти та занепаду набережної та міського пляжу, куди вклали вже не один мільйон гривень?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close