Публікації

Через дії чиновників міськради Голу Пристань очікує комунальний колапс

Влада Голої Пристані докерувалася настільки, що місто може залишитися без централізованого водопостачання. Державна екоінспекція області встановила, що КП “Гопри-Водоканал” працює без відповідних дозвільних документів. Зокрема, комунальне підприємство не має дозволів на спеціальне водокористування та користування надрами.

Простими словами, наразі водопостачання абонентам голопристанського водоканалу здійснюється незаконно. Скільки часу працює комунальне підприємство без дозволів, невідомо. Наразі екологи попередили “Гопри-Водоканал”, що будуть вимушені звернутися до суду для повного зупинення діяльності комунального підприємства в частині надання послуг з забору, очищенню та подачі води. А це загрожує комунальним колапсом в місті.

Зазначимо, що керує КП “Гопри-Водоканал” Андрій Бездворний — однопартієць очільника Голої Пристані Олександра Бабича. У крісло директора комунального підприємства останній посадив Бездворного на початку своєї каденції.

Чи буде реакція місцевої влади на вимоги екологів, невідомо. Але можливе зупинення централізованного постачання — черговий приклад повного “профанізму” та свавілля чиновників Голопристанської міськради.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close