Публікації

Чи дозволена седація дітям: чого не варто боятися батькам

Лікування зубів під седацією часто лякає людей, але особливо насторожені до процедури батьки. Не знаючи, що це за процедура, досить важко зрозуміти, який вплив в цілому вона може надати на організм людини. Наскільки ж це безпечний і ефективний метод для застосування в дитячій стоматології? Давайте розберемося!

Що дає седація і як її проводять?

У стоматології широко застосовується метод седації. Це процес занурення організму в спокійний, розслаблений стан. При цьому людина перебуває у свідомості, може самостійно рухатися, дихати. Вона розуміє, що відбувається, проте не відчуває страху і може контролювати свої рефлекси і емоції.

Це надзвичайно корисна практика в медицині, оскільки багато пацієнтів бояться невідомості й болю, через що нервують і заважають роботі фахівців. Лікування під седацією дозволяє відчувати себе в кріслі лікаря впевненим і захищеним.

Доказом ефективності даної процедури є зниження блювотного рефлексу, що особливо актуально в області стоматології.

Закис азоту і кисню не викликає алергічної реакції.

Як правило, вдихнувши її, пацієнт поступово занурюється в необхідний стан фізичного та емоційного розслаблення. Під час дії газу за станом пацієнта ведеться спостереження.

Виводиться закис азоту і кисню з організму легко і швидко, не завдаючи шкоди.

Чи можна проводити таке лікування дітям?

Відомо, що чим менше років дитині, тим важче вона переносить через хвилювання будь-які медичні процедури. У кріслі стоматолога діти плачуть і відчувають страх, що перетворюється на справжні тортури для всіх присутніх в кабінеті. Тому багато хто підтримує лечение зубов под седацией в Херсоні, що застосовується в роботі з дітьми.

Дана процедура протипоказана в наступних випадках:

  • якщо малюк страждає судомами, епілепсію;
  • при загостренні хронічного отиту;
  • після перенесення черепно-мозкової травми;
  • якщо відсутні можливості комунікації зі стоматологом, дитина не може говорити в силу віку або порушень, не може показати свої емоції;
  • під час захворювань, таких як синусит, застуда, загострення алергічного риніту, аденоїдит;
  • при стоматофобія.

Щоб дитина вдихнула газ, в процес лікування впроваджують елементи гри. Так малюк не страждає психологічно ні до, ні під час лікування.

Джерело: vatanov.com

 

 

Ліцензія МОЗ №475 від 30.07.2015

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close