ПолітикаПублікації

Чи приховає очільник Голої Пристані від НАЗК 280 тисяч гривень?

На ще 283 тисячі гривень може розбагатіти очільник Голопристанської ОТГ Олександр Бабич. Він продає свою автівку Subaru Outback 2010 року випуску, яку придбав у 2018-му за майже 326 тисяч грн.

На одному з сайтів з продажу автомобілів ми знайшли відповідне оголошення. Щоправда в контактах продавця вказаний номер мобільного телефону сина міського голови Голої Пристані — прокурора Новокаховської місцевої прокуратури Дмитра Бабича. Відповідні дані показала програма “Getcontact”. Варто зазначити, що останній в своїй декларації вказав лише Chevrolet Lacetti 2007 року випуску, який було придбано рівно за 100 тисяч гривень. Хоча реальна вартість такої моделі стартує від 150 тисяч грн.

Чи подасть Олександр Бабич в НАЗК декларацію про зміни в майновому стані, покаже час. Але прецеденти приховування відомостей очільником Голої Пристані від Національного агентства з питань запобігання корупції вже є. Зокрема, поліція відкрила кримінальне провадження за фактом декларування недостовірної інформацію. Мова йде про придбання Бабичем земельної ділянки в міськраді із суттєво заниженою вартістю, що понесло за собою недоотримання бюджетом коштів.

Чи приховає очільник Голої Пристані від НАЗК 280 тисяч гривень?
на фото: автомобіль Олександра Бабича

Окремо від цього, міський голова Голої Пристані вже кілька років приховує від НАЗК доходи від використання майна. Нагадаємо, що з 2013 року родина міського голови володіє трьома магазинами у Голопристанському районі (Гладківка та Таврійське), які сдаються в оренду тамтешнім підприємцям, про що вказано у деклараціях на порталі НАЗК. Причому магазином у селі Гладківка володіє сам Олександр Бабич. Інші два записані на його дружину. Якщо у декларації за 2015 рік вказаний дохід від підприємницької діяльності нинішнього очільника міста у сумі більше півмільйона гривень, то з 2016 року цей вид доходу зникає. Таким чином, Олександр Бабич ухиляється від податків. Сума, невідома. Після закінчення карантину податківці мають провести перевірку діяльності Бабича.

Поки що в ДПС області заявили про податковий борг чиновника — 37 тисяч гривень, який встановили після після проведення інвентаризації житлової та нежитлової нерухомості, які належать міському голові та його родині.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close