Публікації

Депутат Херсонської міськради та власниця “Ітаки” створили компанію зі статутним капіталом 8,4 млн гривень

На початку квітня цього року депутат міськради та директор новостворенного КП “Екополіс” Сергій Собчук разом із скандально відомою “екс-регіоналкою” Альоною Ротовою створили компанію ТОВ “Фреш Єйр”. За даними аналітичної системи “Youcontrol”, статутний капітал складає 8,4 млн гривень. По 4,2 млн гривень вніс кожен бенефіціар.

Депутат Херсонської міськради та власниця “Ітаки” створили компанію зі статутним капіталом 8,4 млн гривень
Альона Ротова

Як вказано у декларації Сергія Собчука за минулий рік, депутат зберігає готівкою 99 тисяч доларів (2,6 млн гривень). Де були взяті інші кошти для внеску до капіталу компанії невідомо. Окремо варто відзначити адресу нового підприємтва Собчука та Ротової — вул. Театральна (Горького), 13.

У квітні минулого року комунальне приміщення за цією адресою викупив депутат Дніпровської міськради від “Опоблоку” Олександр Власов, який відомий у місті чисельними кримінальними провадженнями.

Нагадаємо, що Олександр Власов є фігурантом 11 кримінальних проваджень. Олександр Власов проходить обвинуваченим по кримінальним справам за фактами нанесення тілесних ушкоджень активісту «Цивільного корпусу «АЗОВ» Вадиму Кравченко, розбійний напад на голову місцевого осередку «Правого сектора» Наталю Вотейчкіну та підробки медичної довідки для уникнення покарання за водіння автівкою в нетверезому стані.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close