Публікації

Депутат Херсонської облради приховує від НАЗК доходи від приватного пансіонату в Залізному Порту

Черговий херсонський депутат приховує від НАЗК багатотисячні доходи. На цей раз відзначився депутат облради Володимир Шадрін, який відомий у Херсоні “спортивними скандалами”, через які його було відсторонено від посади голови профільної депутатської комісії.

Нагадаємо, що за три роки головування Шадріна спортивною комісією було прийнято ряд скандальних рішень — вигнання креативної молоді з будівлі колишнього кінотеатру “Ілюзіон”, оборудки з діяльністю спортивних шкіл та вищого спортивного училища, непрозора передача в оренду комунальних приміщень та незаконні звільнення керівників закладів сфери спорту. Всі ці питання лобіював особисто депутат Шадрін. Тому й приховування доходів від антикорупціонерів не є несподіванкою.

Ще у 2007 році Володимира Шадрін стає власником земельної ділянки площею 947 квадратних метрів у курортному селі Залізний Порт. У 2016-му — житлового будинку. Вартість об’єктів пан Шадрін приховує, а про придбання будинку не повідомляє в НАЗК. По факту ж депутат облради відкрив приватний пансіонат під назвою “Еко-терем”, який є доволі популярним у туристів в курортний сезон, враховуючи кількість номерів, комфорт та вдале розташування недалеко від побережжя Чорного моря.

Вартість оренди номера стартує від 400 до 1200 грн за добу, в залежності від рівня комфорту та пори сезону. За нашими підрахунками, “Еко-терем” має близько 20 номерів. Тому за добу Володимир Шадрін при повній заповненості пансіонату має в середньому 16000 гривень, або майже півмільйона за місяць. А враховуючи зростання популярності Залізного Порту у туристів, таких місячний дохід є цілком реальним, якщо навіть не мінімальний. Але цих грошей в деклараціях Володимира Шадріна ви не побачите. Жодного доходу від пансіонату депутат не вказує в початку е-декларування. А якщо немає доходу, то й не сплачуються податки.

Тож, поки сумлінні підприємці поповнюють бюджет області та держави, людина з депутатським мандатом, схоже, вирішила, що закони для нього не писані. Чи буде йти на ці місцеві вибори Володимир Шадрін, поки невідомо. Наразі, за даними фактами приховування доходів написана заява до Національного агентства з питань запобігання корупції. Наші журналісти слідкуватимуть за ходом її розгляду в НАЗК.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close