ПолітикаПублікації

Дії керівництва Голої Пристані призвели до втрати субсидій населенням міста

Дії чиновників Голопристанської міськради призвели до того, що містяни можуть втратити субсидії на газ. “Херсонрегіонгаз” звернувся до обладміністрації з проханням провести службову перевірку дій управління соцзахисту населення Голопристанської міськради. Підставою для цього стала заборгованість перед газовиками у сумі близько 83 тисячі гривень.

Борг сформувався після зміни порядку розрахунку за програмами соціального захисту. Сама ж історія тягнеться з грудня 2019 року, коли управління соцзахисту Голопристанської міськради безпідставно відмовила в перерахуванні заборгованості, а кошти були повернені в державний бюджет.

Дії керівництва Голої Пристані призвели до втрати субсидій населенням міста

Через це мешканці Голої Пристані можуть позбавитися пільг та субсидій. Така ситуація склалася лише у цьому місті. Очільник Голої Пристані Олександр Бабич цю ситуацію не коментує, приділяючи більше уваги передвиборчій кампанії. Схоже, що проблеми містян для Бабича перейшли на другий план, адже весь час він займається записом відеороликів про політичних опонентів та реакціями на конструктивну критику поки чинної влади міста з їхньої сторони.

Наразі питання про проведення службової перевірки дій працівників управління соцзахисту міськради вирішується у Херсонській обладміністрації. Чи будуть чиновники притягнуті до відповідальності через власну халатність? Журналісти нашого видання слідкують за ситуацією.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close