Публікації

Дубінський у Херсоні: місцеві вибори, кандидати й те, що лишилося за кадром

Призначення президентської політсилою Олександра Дубінського політичним куратором на Херсонщині викликало масу версій щодо мети такого рішення — від троллінга до боротьби інтересів групи Павлюка та Коломойського. Сам же нардеп каже, що приїхав на Херсонщину формувати передвиборчі штаби та відбирати нетоксичних та сильних кандидатів у депутати різних рівнів та на посади очільників міст.

Цю тезу Олександр Дубінський вкотре озвучив вчора на зустрічі, як заявила прес-служба обладміністрації, із виборцями. За словами куратора “Слуги народу”, формуватися списки будуть як самим нардепом, так й народними обранцями-мажоритарниками від Херсонщини.

Ми сьогодні провели дві години з депутатами-мажоритарниками, які були обрані від “Слуги народу” до парламенту. Вони також будуть формувати частини списків, з якими ми підемо на вибори різних рівнів. Центральний штаб, який я представляю, буде формувати свою частину списків”, – каже Дубінський.

Жодних можливих кандидатів нардеп не назвав, зазначивши, що всі кандидати будуть представлені публічно, а виборці зможуть впливати на формування виборчих списків. Призначення Юрія Гусєва на посаду голови обладміністрації Дубінський назвав адміністративною помилкою. Він відзначив, що очільнику ОДА не довірять справи партії, а його роль — адмінресурс, яким мають користатися нардепи-мажоритарники “в рамках законодавства”.

Зустріч із Володимиром Сальдо та кандидат Рожков

Вчора у соцмережах зʼявилася інформація про зустріч Олександра Дубинського та Володимира Сальдо. Сам нардеп цю інформацію підтвердив, заявивши, що хотів дізнатися його думки про політичну ситуацію в місті, як колишнього міського голову, обіймавшого цю посаду 11 років.

Щодо “злитися”, Колихаєва та, можна назвати Сальдо, я відповім наступне. “Слуга народу” тут не буде “зливатися” під жодну політичну силу”, – заявив Дубінський.

На вигук із залу від депутатки міськради Херсона Оксани Матусевич про майбутнього мера міста Юрія Рожкова, який, до речі, був також присутній на зустрічі з куратором, Дубінський відповів:

Ні в якому разі”.

Те, що лишилося за кадром

Дубінський у Херсоні: місцеві вибори, кандидати й те, що лишилося за кадромУ залі можна було побачити людей-представників різних політичних сил, які рвуться на місцеві вибори й хочуть потрапити до списку “Слуги народа”. Зокрема, можна було побачити депутата Олешківської міськради від “Радикальної партії Ляшка” та директора тамтешнього КП “ПОБУТ” Дениса Стрільця. І це не дивно, адже його колеги по фракції у райраді на парламентських виборах були активники учасниками штабу “Слуги народу”. Наприклад, Микола Литвиненко навіть займався підвозом літніх людей на дільниці особистим авто, хоча це не є законним.

Голова Олешківської РДА Олександр Дука, призначений нещодавно розпорядженням Володимира Зеленського, приїхав разом із представником партії “5.10” Олександром Сидоренко. Останній навіть поскаржився Дубінському на бездіяльність правоохоронних органів відносно його опонента на минулих місцевих виборах та очільника Олешок Дмитра Воронова.

Дубінський у Херсоні: місцеві вибори, кандидати й те, що лишилося за кадром

Доволі неочікуванним стала поява екс-кандадита у нардепи від політпартії “Воля”, свідка по справі Гандзюк та потерпілого, за даними слідства, від злочинного угрупування Павловського Олександра Цегельника. На зустріч із Дубінським він приїхав на одному авто із нардепом від “Слуги народу” Володимиром Івановим. Таким чином, можна сказати, що в Олешках місцевий осередок вже почав активну фазу кулуарного формування.

Залишається відкритим питання щодо кандидатур у Херсоні, де в політсилі “Слуга народу” діють одразу декілька груп впливу. Зокрема, це коло Юрія Погребного, якого учасники його тренінгів або “школи політиків” називають “Гуру”. Через нього намагаються пролізти у списки такі особи як Олег Ребрій — директор КП “Херсонміськсвітло” та помічник скандально відомого очільника Департаменту фінансів міськради Романа Підперигори.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close