НовиниПублікації

Директор КП «Парки Херсона» може уникнути кримінальної відповідальності

Херсонський міський суд повернув слідчим клопотання про продовження строку досудового розслідування кримінального провадження відносно посадових осіб КП «Парки Херсона», зокрема й директора підприємства, депутата міськради Сергія Білоковиленко. Відповідну ухвалу слідчий суддя Радченко прийняв 21 листопада. Сам же документ був опублікований у реєстрі судових рішень 25 листопада.

В документі вказано, що строк досудового розслідування провадження закінчується 27 листопада, тобто сьогодні. Правоохоронці просили продовжити строки розслідування на 6 місяців — до 27 травня наступного року.

«Оскільки дванадцятимісячний строк досудового розслідування у даному кримінальному провадженні закінчується 27 листопада 2019 року, а завершити досудове розслідування до вказаного строку не представляється можливим, необхідно провести ряд слідчих (розшукових) та процесуальних дій, а саме: провести комплексну судово-економічну та будівельно-технічну експертизу; встановити свідків та/або очевидців даної події та у разі встановлення останніх, допитати їх у якості свідків, виконати інші процесуальні та слідчі (розшукові) дії, необхідність у проведенні яких виникне під час досудового розслідування», – вказано у судовій ухвалі.

Суддя Галина Радченко мотивувала своє рішення тим, що клопотання подане без додержання встановлених вимог – не містить відомостей про всі слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії, проведені під час кримінального провадження, а також обставини, що перешкоджали здійснити необхідні процесуальні дії раніше. Чи подане доопрацьоване клопотання до суду, невідомо.

Нагадаємо, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розтрати службовими особами КП «Парки Херсона» бюджетних коштів при проведенні господарських взаємовідносин з суб`єктами господарювання. За матеріалами слідства, КП «Парки Херсона», яке очолює депутат міськради Сергій Білоковиленко, замовило у ТОВ «Юг Пісок» (наразі ТОВ «Херсон Буд Капітал») реконструкцію неіснуючої взагалі системи опалення приміщення, в якому знаходиться комунальне підприємство. Обійшлись такі роботи у 131 тисячу гривень. Також під приціл правоохоронців потрапив факт можливої розтрати коштів під час поточного ремонту фасаду «Зеленого театру».

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close