Публікації

Екс-депутат Херсонської облради знову намагається приватизувати пляж «Лілея»

Херсонська «Лілея» знову може опинитися в епіцентрі скандалу. Скандально відомий екс-депутат облради Олексій Тишкевич намагається приватизувати пляж, як це було у 2000 році. Варто нагадати, що тоді Херсонська міськрада віддала у постійне користування територію «Лілеї» Тишкевичу.

Тоді він самовільно побудував на комунальній землі ряд будівель, оформив їх як приватну власність та передав своїй компанії-прокладці — ТОВ «Спортивно-оздоровчий комплекс яхт-клуб «Лілея». У 2007 році суд визнав рішення про передачу земельної ділянки у користування Тишкевичу незаконним. Однак його будівлі досі залишаються на території пляжу. Саму землю повернули у комунальну власність.

Вчора у соцмережах активісти, які відстоюють «Лілею», оприлюднили у соцмережах фото нового банеру на вході до пляжу. На ньому написано, що плата за вхід тепер становить 10 гривень, а сама територія вже є приватною власністю. Хоча такі заяви Тишкевича через оголошення аж ніяк не сходяться з офіційною відповіддю Херсонської міськради на запит журналістів видання «Мій Херсон».

Екс-депутат Херсонської облради знову намагається приватизувати пляж «Лілея»

«Земельна ділянка на березі річки Дніпро, в районі турбази «Лілея», під пляжем «Юність», перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Херсон. Рішень щодо відведення її у власність або користування фізичним або юридичним особам міською радою не приймалося», – вказано у відповіді Департамента землекористування.

Окремо варто зазначити пояснення Тишкевича того, як будуть використовуватися отриманні кошти за вхід — оформлення паспорту пляжу та обслуговування території. Останнє у більшості нагадує заяви т.в.о. заступника міського голови Олени Мазур, яка намагається вибити з бюджету 850 тисяч гривень на КЗ «Розвиток спорту», який до «Лілеї» наразі не має жодного відношення — прибирання, завезення піску, облаштування медпункту тощо.

Виникає питання — а хто дав право Олексію Тишкевичу знову захопити територію, яка належить херсонській громаді? І чому наразі мовчить влада міста? Чи це є мовчазною згодою на чергові незаконні дії екс-депутата облради? Останнє більше схоже на правду, адже сам Олексій Тишкевич в коментарі журналістам одного з місцевих телеканалі відкрито заявив про те, що вхід на «Лілею» буде платним. Тобто, чиновники міськради все про його дії знають. Бездіяльність чи влада «в долі»?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close