Публікації

Голова Херсонської ОДА посів 17 місце у рейтингу очільників областей

Видання «Ділова столиця» склала рейтинг голів обладміністрацій. Очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв зайняв 17 місце серед 23 чиновників. Його показник склав -31,5 бала. Видання зазначає, що за результатами трьох кварталів Херсонщина показала найбільше після Закарпаття скорочення штатних працівників — на 6,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Положення ускладнюється тим, що область входить до шестірки регіонів із самим високим безробіттям населення працездатного віку. Також область друга знизу по середньомісячній зарплаті, а за темпами зростання реальної зарплати — у четвірці аутсайдерів», – пише «Ділова столиця».

Автори рейтингу додають, що Херсонщина в антилідерах по об`єму будівельної продукції на одного жителя та за динамікою нефінансових послуг та роздрібної торгівлі.

«До того ж область займає передостаннє місце за обсягом експорту товарів і послуг на душу населення. Але, принаймні, тут ситуація поліпшується: по динаміці експорту Херсонщина піднялася на друге місце, показавши зростання на 20,5%. Також область друга за динамікою капітальних інвестицій (зростання на 44,2%), третя – по динаміці будівництва (зростання на 38,2%) і промисловості (зростання на 4,6%), четверта – за приростом прямих іноземних інвестицій (у вигляді акціонерного капіталу) на одного жителя», – пише видання.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close