Публікації

Голова Херсонської ОДА: регіональний лідер чи популіст року?

Юрій Гусєв став лауреатом премії «Людина року-2019» в номінації «Регіональний лідер року». На цьому фоні голова Херсонської ОДА роздає інтервʼю різним журналістам та взагалі піариться, як може. Особлива активність Гусєва у медійному просторі почалася після призначення Олександра Дубінського куратором від «Слуги народу» на майбутніх місцевих виборах. Про особисте відношення нардепа до голови обладміністрації годі й казати.

Голова Херсонської ОДА: регіональний лідер чи популіст року?Нещодавно Юрій Гусєв дав інтервʼю такому собі каналу «InterVizor.TV», де розповів про «Регіонального лідера», Херсонщину й про свою діяльність. Цікаво, що сам канал очолює такий собі Олександр Позній — директор соціологічної компанії «Актив груп», яка відома як «продавець рейтингів». Та й те, що «InterVizor.TV» надає «специфічні послуги що користуються попитом на політичному ринку», вони пишуть на своєму сайті, який не оновлювався з липня минулого року.

Далі краще! Зовсім нещодавно Юрій Гусєв очолив антирейтинг ініціативності серед голів 13 обладміністрацій. Організували дане дослідження міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) та сайт “Апостроф”. Звичайно, що херсонські журналісти не змогли пройти повз такої події, адже наш очільник області набрав аж 1,5 бали. Цікаво, що на 12-му місці антирейтингу опинився голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, набравши 12,4 бали. Нічого так різниця?

Одразу після оприлюднення рейтингу та хайпу журналістів різних видань «регіональний лідер Херсонщини» на своїй сторінці у соцмережах написав допис, який більше схожий на «ви всьо врєтє». Далі ми наведемо майже весь текст від Юрія Гусєва:

«З перших днів своєї роботи я активно просуваю інтереси Херсонщини на усіх рівнях. Так, за 7 місяців моєї роботи в нашій області відбулось виїзне засідання профільного комітету Верховної Ради з питань тимчасово окупованих територій під головуванням Дмитро Лубінець, а також виїзна нарада Комітету з питань здоров’я нації під головуванням Mihail Radutsky, відвідав наш регіон з робочим візитом і голова Верховна Рада України Дмитро Разумков, а також голови парламентських комітетів Sergey Babak, Данило Гетьманцев та Юрий Аристов. Наразі є підтвердження про проведення виїзного засідання парламентського комітету з питань євроінтеграції на Херсонщині.  Нашу область за останні місяці вже двічі відвідувала міністерка Мінветеранів Оксана Коляда, разом з Віце-прем’єр-міністром України Dmytro Kuleba ми в грудні минулого року відкривали сервісну зону на КПВВ “Каланчак”, вчасне будівництво якої стала можлива лише при командній роботі з Міністерство інфраструктури України і Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia та особисто Міністр Vladyslav Kryklii та Держсекретар Андрій Галущак. 7 послів держав-партнерів України з робочими візитами завітали до нас за останні півроку, зустрічі з інвесторами відбуваються щотижня, підписано угод та меморандумів на суму бульше 4 млрд грн, одна з яких – це перша в Україні Угода з EBRD про залучення коштів у будівництво місцевої інфраструктури. І це лише частина моїх ініціатив, які почали впроваджуватись в життя.
Приємно, що наш регіон є одним з лідерів медичної реформи, залучення капітальних інвестицій, впровадження нових моделей територіальної оборони та євроінтеграції».

В цьому ж дописі голова Херсонської ОДА згадав інший рейтинг голів обладміністрацій — від видання «Слово і Діло», які моніторять обіцянки чиновників та їхнє виконання. Там же Юрій Гусєв посів друге місце, поступившись очільнику Донеччини.

Ось де Гусєв лідер, так це у обіцянні. За інформацією порталу «Слово і Діло», він їх дав аж 18 — найбільше ніж всі його колеги по Україні. Виконано лише 7, АЛЕ ЯКИХ! Давайте розбиратися разом.

Голова Херсонської ОДА: регіональний лідер чи популіст року?Перша обіцянка, яка кидається в око – «Гусєв пообіцяв схуднути, щоб надихнути інших». І очільник Херсонської ОДА її виконав. Причому у прямому ефірі на телеканалі «1+1». За місяц керівник області скинув 8 кг. Ще одна виконана обіцянка – «Гусєв пообіцяв допомогти організувати весілля військового моряка Віктора Беспальченка». Весілля звільненого з російського полону моряка показували центральні канали, а гостями урочистого заходу стали перші обличчя області. Організували церемонію начебто Херсонська ОДА, про що й написали на офіційному сайті. Як бачимо, й справді важливі здобутки голови обладміністрації. До них ще можна було б додати створення незрозумілої досі «Служби щастя» та подарунки дітям на 1 вересня — чи то каченята, чи то гусята. Тоді б й рейтинг Гусєва був вищим.

Як бачимо, вже мінус дві виконаних обіцянки. Також варто зазначити серед виконаних так званий «механізм зворотного зв’язку» та будівництво КПВВ на кордоні з окупованим Кримом. Перша — наклейки з QR-кодом на дверях чиновників обладміністрації, які дають змогу поставити оцінку роботі держслужбовцям. Чи допомогло це у розвитку області? А судячи із того, як старі зашкварні чиновники сидять у своїх кабінетах, то мабуть оцінки були лише високі. Щодо КПВВ, то тут заслуга Гусєва більш ніж спірна.

«Сьогодні Херсонщина поступово стає регіоном-лідером і це результат спільної роботи нашої команди та підтримки Президента України Володимиром Зеленським, керівників законодавчої й виконавчої влади в Києві та мешканців нашої чудової області», – пише Гусєв.

Але по яким показникам Херсонщина стає лідером? Популізму чи безглуздих рішень?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close