Публікації

Хабар для голови ОТГ на Херсонщині: чим ще відома Антоніна Чередник

Правоохоронці повідомили про підозру голові Білозерської ОТГ Антоніні Чередник за одержання хабара. Про це повідомляє обласна прокуратура. Нагадаємо, що її затримали вчора, 9 січня у кабінеті під час отримання коштів від підприємця.

“9 січня 2020 року правоохоронними органами задокументовано факт отримання селищним головою ОТГ у змові з іншою особою від підприємця неправомірної вигоди в сумі 1800 доларів США за винесення на засідання виконавчого комітету питання про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди та підписання відповідних дозвільних документів”, – повідомляє прокуратура.

Наразі вирішується питання про обрання Антоніні Чередник міри запобіжного заходу. Голові ОТГ загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна, якщо її провину доведуть правоохоронці у суді.

Цікаво, що Антоніна Чередник є фігурантом позову депутатки Білозерської селищної ради Ніни Хороняк. Як повідомив адвокат позивачки Дмитро Ільченко, голова ОТГ у вересні минулого року провела засідання сесії селищної ради без кворуму та навіть мала змогу вносити зміни до бюджету без рішення депутатів. Останнє право Чередник давав регламент селищної ради, який було затверджено у 2017-му році.

“- визнати протиправними дії Білозерського селищного голови щодо проведення 26 вересня 2019 року пленарного засідання сесії Білозерської селищної ради за відсутності більшості від загального складу ради;

– визнати протиправним та скасувати рішення Білозерської селищної ради № 387/613 від 26 вересня 2019 року “Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період”;

– визнати протиправним та нечинним положення абзацу дванадцятого розділу VІІ Регламенту Білозерської селищної ради, затвердженого Рішенням Білозерської селищної ради № 23/250 від 24.11.2017 року в частині слів “а в міжсесійний період розпорядженнями селищного голови з подальшим затвердженням на черговій сесії селищної ради між кодами економічної класифікації видатків. Розпорядження селищного голови вступає в дію з моменту його підписання”», – йдеться у позивних вимогах депутатки селищної ради Ніни Хороняк.

Херсонський окружний адміністративний суд відкрив провадження за даним позовом. Засідання суду призначене на 21 січня.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close