Публікації

Херсонці негативно оцінили роботу депутата міськради Руслана Рубана

У соцмережах херсонці негативно висловилися про результати роботи депутата міськради та голови бюджетної комісії Руслана Рубана. Ми зібрали лише малу частину коментарів містян про діяльність обранця.

Херсонці негативно оцінили роботу депутата міськради Руслана Рубана

 

Зі свого боку, можна зазначити реальні результати роботи Руслана Рубана. Сам депутат неодноразово зазначав, що виступав за розвиток комунального транспорту, та придбання 16 автобусів «Еталон» коштом міського бюджету вважає своєю перемогою. Та чи так це? Автобуси «Еталон» виявилися несправними, про що заявили водії КП «Херсонкомунтранссервіс». Технічні недоліки показали перші дні експлуатації. Зокрема, працівники комунального підприємства зазначили несправність гальмівної системи.

Лобіював придбання саме «Еталонів» згаданий депутат Рубан, який перебував у так званій промерській більшості. Цікава й ціна за один автобус — 2,2 млн гривень, при тому, що офіційна вартість “Еталону” моделі А08128, які придбали для Херсона, складає 80 тисяч доларів, або ж майже 2 млн гривень. Тому, суму “відкату” порахувати не складно.

Окремо варто відзначити роботу Руслана Рубана як голови бюджетної комісії міськради, яка саботує роботу або ж не може впливати на зміни до бюджету, які протягує Департамент фінансів на чолі з Романом Підперигорою. Натомість реальної роботи, Рубан просто піариться на своїх сторінках у соцмережах, куди запрошує херсонців “подивитися результати роботи”. Та чи є “блогерство” роботою обранця, питання риторичне.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close