Публікації

Херсонська “Гарантія” витратить 539 тис. грн на нову вбиральню

Комунальне підприємство “Гарантія” вирішила збільшити кількість громадських вбиралень у місті. Напередодні нового року приміщення вже було встановлено на території парку “Херсонська фортеця” (біля арки).

Будівельні роботи виконує ПП “Херсон-Інтербуд”. Про це свідчить опублікований на порталі державних закупівель “Prozorro” договір між комунальним підприємством і фірмою.

Згідно з договором, за роботу підрядна фірма отримає під КП “Гарантія” кругленьку суму  майже 539 тисяч гривень.

Керує фірмою ПП “Херсон-Інтербуд” Андрій Дутко. Як зазначено на порталі Центрвиборчкому, Дутко в 2015 році балотувався в Дніпровську районну раду Херсона від партії «Наш Край» і на той момент працював інженером херсонського водоканалу. Але депутатом так і не став. Від цієї ж політичної сили пройшов до міськради і директор МКП «Гарантія» Ігор Семенчев-старший. Свою фірму Дутко відкрив у березні 2017 і в перший же рік встиг отримати підрядів від бюджетників на суму майже 2,5 мільйона гривень.

Наразі роботи з благоустрою вбиральні ще тривають. Коли вона буде готова до експлуатації  не відомо.

Варто зазначити, що всього у Херсоні налічується 4 громадські вбиральні, три з яких розташовані у центральній частині міста й один  на території Гідропарку.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close