ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонська міськрада готується до «розпилу» коштів на боротьбу з коронавірусом?

Незрозумілою залишається ситуація із коштами, які Херсонська міськрада виділила на боротьбу з коронавірусом з міського бюджету. Нагадаємо, що сума складає майже 53,5 млн гривень. Звіт про їхнє використання мали би заслухати на позачерговому засіданні сесії міськради, яке вчора успішно зірвала «промерська більшість» депутатів.

Одразу після провалу сесії, на сайті міськради зʼявилося відео першого заступника міського голови Ігоря Козакова зі звітом про використання коштів. За словами чиновника, станом на 30 квітня було використано більше половини виділенної суми — майже 29 млн гривень. Але заява Козакова не сходиться з іншими даними, які оприлюднені на сайті міськради.

У письмовому звіті, який оприлюднюється на сайті міської ради за вимогою депутатів, вказано, що станом на 29 квітня витрачено лише 9 млн гривень. Невже за добу було витрачено 20 мільйонів? Або оточення Миколаєнко намагається маніпулювати цифрами? Чи такі розбіжності — підготування чиновників до майбутнього «розпилу» бюджету? Питання залишаються відкритими.

Додамо, що звіт про використання коштів можуть заслухати вже у вівторок. Саме на цю дату Володимир Миколаєнко може призначити позачергову сесію, про що він заявив вчора.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close