Публікації

Херсонська міськрада обдурила власників ресторанів на нічних клубів

Чим ближче дата виборів, тим більше місцеві депутати та політики намагаються урвати бонусів та прихильності електорату. Черговим популізмом виявилося рішення Херсонської міськради про запровадження графіка роботи розважальних закладів у місті на період карантину, яким начебто, було дозволено обійти постанову уряду про заборону роботи ресторанів та нічних клубів після 23:00. Побачивши, який резонанс така ініціатива керівництва держави викликала у Херсоні, депутати заявили про підтримку бізнесу.

Але гонитва за прихильністю людей, які навіть перекривали рух через Антонівський міст, завершилася передбачувано. Володимир Миколаєнко наклав вето на рішення депутатів, підписавши відповідне розпорядження, подолати яке обранці спробують на позачерговій сесії.

Прийняття міською радою проєкту рішення «Про запровадження графіка роботи розважальних закладів у м. Херсоні на період карантину» із встановленням у пункті 1 даного рішення «Запровадити (дозволити) графік роботи розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури на період карантину після 23-ї та до 07-ї години.» прямо суперечить забороні, встановленій Кабінетом Міністрів України та викладеній у підпункті 16 пункту 3 Постанови. А, отже, прийняття міською радою зазначеного рішення є незаконним”, – вказано у документі.

Про те, що рішення депутатів про дозвіл роботи розважальних закладів є незаконним, попереджав на засіданні сесії очільник херсонської поліції Олександр Говорун, заявивши, що правоохоронні органи будуть керуватися лише постановою Кабміну. Варто додати, що Володимир Миколаєнко вже призначив позачергову сесію міськради для подолання вето. Засідання відбудеться у четвер, 23 липня. Чи буде черговий акт популізму від місцевих обранців, поки невідомо. Але якщо ж депутати зможуть подолати вето Миколаєнко, то місцевому бізнесу все одно доведеться закривати заклади після 23:00, адже рішення міськради в даному випадку не буде мати жодної юридичної сили.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close