Публікації

Херсонська міськрада перевірить комунальне підприємство, яке очолює депутат: рейдерство продовжується?

Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про створення тимчасової робочої групи для комплексного опрацювання питань розгляду скарг та зауважень, а також із подальшого розвитку, вдосконалення та перспектив діяльності комунального підприємства «Сервіс-опт». Відповідний документ опублікований на сайті міськради.

Очолить роботу групи сам Миколаєнко. Увійшли до ней сам директор КП та депутат міськради Ігор Грек та його колеги по депутатському корпусу — Алла Беліченко, Дініс Бердник, Сергій Волошинов, Станіслав Лисюк, Євген Матковський та Ігор Семенчев. Які саме скарги та зауваження є до “Сервіс-опт”, невідомо.

Варто зазначити, що нещодавно навколо комунального підприємства счинився скандал. Директор КП Ігор Грек заявив про ймовірне рейдерське захоплення “Сервіс-опт”. За словами, коли він був у відпустці, на територію бази підприємства прийшла так звана “перевірка” від начальниці управління комунальної власності Аліси Вербицької, членів скандально відомої організації “Твердиня Херсонщини” та депутатів міськради Антона Хмаро та Олени Мазур.

Як повідомила у соцмережах голова “Херсонської самооборони” Інна Усачова, вищезгадана група почала погрожувати працівникам КП та встановлювати “нові порядки”. 19 листопада Ігор Грек і робітники комунального підприємства прийшли до Володимира Миколаєнко та попросили припинити рейдерство від чиновників та депутатів міськради. Свою заяву Грек повторив на останньому пленарному засіданні сесії.

Але чомусь така поведінка своєї підлеглої та депутатів Миколаєнко не зацікавила. Як зазначила Інна Усачова, причиною “перевірки” стало намагання змінити очільника “Сервіс-опта” на “свою людину”.

На посаду Грека хочуть призначити підприємця Завгороднього, котрий також не нове прізвище серед твердинців”, – пише у соцмережах Усачова.

За словами активістки, саме дії “Твердині Херсонщині” призвели до звільнення Павла Макейчика та призначення на посаду директора “Херсонкомунтранссервіса” Павла Ткаченко. Також депутатка та очільниця Інспекції з благоустрою Олена Мазур працевлашувала у себе 5 членів скадальної організації. Тож, чи чекати чергових кадрових ротацій у херсонських комунальних підприємствах, питання часу.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close