ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонська міськрада виділяє кошти на непрацюючий пляж

На завтрашній сесії міськрада має в черговий раз розглянути зміни до бюджету. Як ми вже повідомляли, Департамент фінансів має намір виділити 850 тисяч гривень на пляж “Лілея”. Як зазначила в.о. заступниці міського голови Олена Мазур, кошти підуть на КЗ “Розвиток спорту”, якому передали в користування територію.

Цікаво, що ще рік тому вартість обслуговування “Лілеї” складала лише 400 тисяч гривень. Чому виросла вартість утримання території невідомо. Однак, як зазначила Мазур, 850 тисяч гривень — не остаточна сума. Але питання доцільності такого дороговартісного утримання виникає після розпорядженя міського голови Володимира Миколаєнко про створення робочої групи, яка перевірить готовніть пляжей до відпочинку містян.

В переліку пляжей, які будуть перевіряти у міськраді, немає “Лілеї”. У Херсоні будуть перевіряти лише “Потьомкінський” та “Південний”, які обслуговує КП “Гарантія”. Тобто, Олена Мазур лобією виділення колосальних коштів на пляж, який не буде функціонувати законно. Варто додати, що досі не запрацювали інші проекти Мазур. Зокрема, це “Лебедине озеро”, на яке виділялися кошти. Але далі банеру та проекту землеустрою справа там не пішла досі. Чи не стане “Лілея” черговим “Лебединим озером”?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close