Публікації

Херсонські депутати обдурили постараждалих від нещодавної пожежі

Постраждалі від пожежі в багатоповерхівці по вулиці Порт-Елеватор заявили, що депутати їх обдурили. 30 червня Херсонська міськрада знову не зібралася на позачергову сесію, де мали розглянути зміни до бюджету. Зокрема, виділити кошти на подолання наслідків пожежі. Наразі необхідно для завершення ремонту покрівлі багатоповерхівки ще 600 тисяч гривень.

Постраждалі від пожежі заявили, що допомогу їм обіцяли Володимир Сальдо, який особисто був на місці події, нардеп Ігор Колихаєв (через своє ЗМІ «Нам тут жити») та депутат міськради Андрій Дмитрієв, що нещодавно увійшов до групи Колихаєва «Нам тут жити».

«30 червня сесія міської ради не відбулася, так як для кворуму не вистачило 2-х депутатів. Що характерно, зокрема ці депутати — Сальдо та Дмитрієв, які особисто обіцяли нам допомогти, не прийшли на сесію! Ми, мешканці будинку зі згорівшим дахом вул. Порт-Елеварто, 13, перебуваємо в повному шоці від того, як поводять себе депутати. И тепер дуже боїмося, що можемо залишитися у прямому сенсі слова без даху надовго», – заявили херсонці.

Нагадаємо, що пожежа сталася 9 червня. Вогонь знищив дах багатоповерхівки. За словами рятувальників, загальна площа пожежі склала 500 квадратних метрів. Виконком проголосував за виділення перших 300 тисяч гривень на ліквідацію наслідків пригоди з резервного фонду бюджету.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close