ПолітикаПублікації

Херсонські корупціонери знову рвуться до влади

Наш край” масового агітує мешканців Херсонщини голосувати за “господарників” та “професіоналів”, якими кандидати від цієї політичної партії себе вважають. Але чи так це?

Варто нагадати, що “Наш край” з’явився одразу після Революції Гідності, після того, як “Партія Регіонів” біглого Януковича більше не могла існувати та стала більш ніж токсичною для українців. Простіше сказати, партія стала одним з правонаступником “регіоналів” та здебільшого з них й складалася.

На Херсонщині “Наш край” очолив Віталій Булюк — відомий люстрований очільник обласної митниці та заступник голови облради, який просто загруз у корупційних скандалах — лобіювання митних схем, приватизація комунального майна “своїми людьми”, блокування створення бази морської піхоти тощо. Можна було б подумати, що список партії буде складатися з цих самих згаданих “професіоналів”. Але ж ні!

До обласної ради від “Нашого краю” намагаються потрапити такі одіозні політики як Сергій Рибалко — відомий монополіст на ринку картоплярства, який нажився на простих громадянах під час коронавірусної пандемії, піднявши ціни в половину. Окрім того, компанія родини кандидата, які також йдуть на вибори від цієї партії, “дивним чином” отримує багатомільйонні підряди від Голопристанської міськради, розігруючи тендери на свою користь.

Окремо варто відзначити Павла Потоцького, який нині є головою Олешківської райради. На цю посаду він потрапив через депутатський переворот, який влаштувала коаліція з представників “БПП”, “Опоблоку” та “Нашого краю”, що дало Булюку контролювати бюджетні потоки. Сам же Потоцький поставив на потік продаж посад в комунальних закладах, незважаючи на те, що кадрові рішення часто викликали обурення працівників.

І це лише декілька прізвищ в списку “Нашого краю”. Але лише цього достатньо, щоб зрозуміти — “господарники” та “професіонали” по факту є звичайними казнокрадами та корупціонерами, які знову рвуться до влади. Та чи вдасться це їм зробити? Вибір дадуть виборці вже 25 жовтня.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close