ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонську чиновницю спіймали на махінаціях члени виконкому

Махінації з бюджетними грошима у КП “Міське дорожнє управління” під керівництвом начальниці відділу доріг Наталі Молнар продовжуються. Вчора члени виконкому розглянули фінансовий план комунального підприємства на черговому засіданні. Перше, що кинулося в очі — ціна на дизпаливо та бензин, які були закладені у проект рішення.

Комунальники порахували, що літр дизелю коштує майже 31 гривню. Бензин А-92 тохи дешевше — 30,5 грн. Однак, сьогодні вартість того ж дизельного палива становить 17-24 грн. Бензин — 18-24 грн за літр. Різниця в цінах, ймовірно, йде в кармани нового керівництва “Міського дорожнього управління” та кола чиновників управління транспорту.

Цікава позиція Володимира Миколаєнко, який навіть не намагався зупинити таку нахабну крадіжку бюджетних коштів, а лише порадів, що у Херсоні нарешті такі низкі ціни на паливо. Тим самим очільник міста дав мовчазну згоду на бюджетний дерибан. Виконком же, який наразі є майже повністю ручним, спрацював в інтересах Молнар-Миколаєнко, та проголосував за фінансовий план у такому вигляді.

Нагадаємо, що у березні Наталя Молнар та відомі херсонські блогери-провокатори вчинили так званий рейдерське захоплення комунального підприємства, поставивши на керівні посади “своїх людей”. Тоді виконуючий обов`язки директора “Міського дорожнього управління” заявив про погрози зі сторони Кирила Стремоусова, Валерія Кулєшова та активістів організації “Нацкорпус”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close