Публікації

Херсонський депутат-блогер Рубан шукає роботу. Хто наступний?

Депутат Херсонської міськради Руслан Рубан став відеоблогером, судячи з його сторінки у соцмережах. Щоправда, виходить в нього це не дуже. Перший ролик під назвою «Слышишь ты, мэр», яким Рубан намагався запустити такий собі флешмоб більш ніж провалився із тріском. Підтримав свого колегу лише його друг та соратник у міськраді Ігор Токарев. Але й тут трохи кумедно вийшло… Далі без коментарів!

Далі Руслан Рубан вирішив попіклуватися про екологію, записавши відео у Таврійському мікрорайоні на фоні знесених дерев. Причому, зробив це депутат 3 лютого, хоча проблему підняли у міськраді на минулому засіданні міськради. Якщо колеги Рубана по депутатському корпусу почали пропонувати ідеї щодо запобігання такій незаконній вирубці зелених насаджень у Херсоні, то сьогоднішній герой лише записує відеоролики декілька тижнів потому. Чи це є робота депутата? Тим паче, голови бюджетної комісії.

Не піднімає Рубан питання бюджету, зміни до якого вже у лютому розглянуть депутати. Нагадаю, що Департамент фінансів під керівництвом Підперигори вже знайшов залишки коштів у розмірі 1,45 млн гривень, які планують витратити на благоустрій дендропарку аграрного університету, де ректором «випадково» є Юрій Кирилов – депутат міськради від «БПП» чи то «Європейської солідарності». Він єдиний з фракції підтримав бюджет на 2020 рік, який прийняли мінімальною кількістю голосів. Ми, звичайно, не проти благоустрою, але це все більше схоже на «подяку» за голосування. Але голову бюджетної комісії це, судячи з усього, не турбує. Він вже не кричить про бюджетні махінації та не є таким палким революціонером. Чи то крісло захиталося ще більше, чи то немає часу…

Херсонський депутат-блогер Рубан шукає роботу. Хто наступний?Мабуть блогерство не приносить прибутку, тому Руслан Рубан знову шукає роботу. Його резюме ми знайшли на одному з сайтів з пошуку роботи. І це вже не вперше. Рубан знову претендує на керівну посаду. Чому ж такий досвідчений керівник досі не працевлаштувався, викликає питання. Хоча на сторінці у соцмережах Рубан вказує, що він досі директор банку. Може пану депутату скористатися вільним часом та зайнятися депутатською роботою – у комісії, на окрузі, розробляти проекти рішень тощо. Бо ж депутатський обов’язок зовсім не в зніманні безглуздих відео.

Чекаємо резюме на тому ж сайті з пошуку роботи й від друга Рубана – Ігоря Токарева. Чутки про його звільнення з посади заступника директора КП «Херсонтеплоенерго» стали реальністю. Він потрапив під скорочення штату.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close