Публікації

Херсонський виконком приняв “кулуарний” тариф для нового “сміттєвого” комунального підприємства

Прийнятий на вчорашньому засіданні виконкому тариф на захоронення сміття КП «Екополіс» викликає багато запитань у членів депутатської комісії з питань ЖКГ. Зокрема, Вʼячеслав Яременко заявив, що комунальне підприємство приховало у своїх розрахунках близько 10 мільйонів гривень.

«У пояснювальній записці до розрахунку відсутні планові доходи й коректнi витрати підприємства, немає розрахунків планового прибутку, дегазація, сортування та отримання вторинної сировини, а це бiля 10 млн гривень, якi прихованi в розрахунках.
Тобто, підрахунки тарифу – під сумнів», – пише Яременко у соцмережах.

За його словами, прийнятий тариф суперечить навіть статуту «Екополісу», де вказано, що комунальне підприємство створено для отримання прибутку. Але у розрахунках його сумма вказано 0 гривень. Також відзначається кулуарність прийняття самого рішення та відсутність погодження нового тарифу з Антимонопольним комітетом. У депутатській комісії заявили про наміри звертатися до суду через дії посадовців КП «Екополіс» та виконавчого комітету.

Нагадаємо, що КП «Екополіс» було створено на противагу монополісту-оператору звалища ТОВ «ТД Ітака», яке належить скандально відомій «регіоналці» Альоні Ротовій, після скандалу із завезенням до Херсону токсичних відходів з Чорногорії. Володимир Миколаєнко призначив директором комунального підприємства депутата Сергія Собчука – «людину» Альону Ротової.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close