Публікації

Хто стоїть за лобістом ліквідації райрад у Херсоні?

Ми вже писали про «банерний» мітинг у центрі Херсона біля міської ради. Голова «Громадської ради при ТОВ «УК «Жарден» Павло Слободчиков вигамагає від влади міста ліквідувати районні ради та заощаджені кошти направити на благоустрій, тобто на Департамент ЖКГ. Саме останній перерахував компанії ТОВ «УК «Жарден», власником якої є сам Слободчиков 8,6 млн гривень оплати за різні підряди. Хоча, за даними порталу державних закупівель «Prozorro», укладено було договорів на суму 3,6 млн гривень. Піар перед майбутніми місцевими виборами? Чи за планами збільшити фінансування Департаменту ЖКГ для подальшого «розпилу» хтось стоїть?

За інсайдерською інформацією, яку офіційно підтвердили не вдалося, лобіює укладання договорів з ТОВ «УК «Жарден» голова депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та представник «Опозиційного блоку» у міськраді Сергій Собчук.

Обидві персони тісно пов`язані із відомою у Херсоні «регіоналкою» Альоною Ротовою. Депутат Собчук є директором ТОВ «Укржитлоексплуатація», бенефіціаром якої є донька Альони Ротової — Яна Ротова. Але це не єдиний зв`язок. У 2015 році Сергій Собчук бере кредит у фермерського господарства «Алена», яким володіє родина «регіоналки» на суму 271 тис. гривень.

ВІДДАТИ КРЕДИТ БЕЗ ДОХОДІВ ТА РОБОТИ

Кредит від компанії Ротовою Собчук вказує у декларації кандидата на посаду директора МКП «Херсонтеплоенерго» за 2016 рік. В ній є й інший кредит — вже від одного з українських банків на суму 195 тисяч гривень. Вказав тоди депутат готівкові заощадження розміром 78 тисяч гривень.

Хто стоїть за лобістом ліквідації райрад у Херсоні?

У 2017 році Собчук пише у декларації, що він безробітній та не отримує доходів. Але у такій ситуації депутат зміг віддати кредиторам в цілому 297 тисяч гривень та збільшити заощадження до 92 тис. грн.

Хто стоїть за лобістом ліквідації райрад у Херсоні?

Дивна декларація Собчука й за минулий рік. В ній «опоблоківець» також вказує безробіття та жодного доходу. Але при цьому, депутат віддає кредит ФГ «Алена» та залишається у боргу перед банком лише на 73 тисячі гривень. І знову його заощадження зростають до 127 тисячі гривень.

Хто стоїть за лобістом ліквідації райрад у Херсоні?

Не інакше, як фінансовим генієм є Сергій Собчук! Не працювати, не отримувати доходів, гасити кредити та збільшувати грошовий запас «під матрасом».

ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСОВ В ДОЛІ?

Звичайно ж, що питання бюджету та його розподілу — справа Департаменту фінансів міськради, яке очолює депутат від «Нашого краю» Роман Підперигора, який має настільки гарні стосунки зі своє однопартійкою Альоною Ротовою, що носив хабарі правоохоронцям.

Нагадаємо, що 26 вересня 2017-го Підперигору затримали під час передачі коштів в одному з місцевих кафе. Суди по цій кримінальній справі йдуть досі. 25 листопада цього року відбулося чергове засідання, підсумком якого стало чергове перенесення, через клопотання адвокатів директора Департаменту фінансів про повернення обвинувального акту прокурорам.

У самому ж акті вказано, що Підперигора носив хабарі за «закриття очей» правоохоронців на відносини чиновників міськради та компанії ПП «Блага», яка належить вже неодноразово згаданій Альоні Ротовій. Мова йде про підряд від Департаменту ЖКГ на прибирання вулиць. Його вартість склала майже 5,5 млн гривень. Судячи з рішень тендерного комітету та різних реєстрів, усі учасники тендеру — ПП «Блага», ТОВ «Південькомунсервіс» та ТОВ «Бізнес Інвест Груп» пов`язані між собою, що свідчить про фіктивнисть проведення конкурентної закупівлі.

У ХЕРСОНІ НОВИЙ ПОЛІТИЧНИЙ ГРАВЕЦЬ?

Хто стоїть за лобістом ліквідації райрад у Херсоні?Варто зазначити, що голова «Громадської ради при ТОВ «УК «Жарден» Павло Слободчиков останнім часом дуже активний у політичному житті міста. Про що це може свідчити? Про ймовірний похід на вибори в якості кандидата у депутати або навіть очільники Херсона. Слободчиков відкриває власну газету, став відеоблогером, розповідає про проблеми містян тощо. Навіть почав ходити на засідання депутатської комісії з питань ЖКХ, головою якої є вже згаданий Сергій Собчук. Останній таких похід закінчився заявою під камери одного з місцевих телеканалів.

«Голова громадської організації “Громадська рада при ТОВ Управляюча компанія “Жарден” Слободчиков Павло на комісії ЖКГ 9 грудня 2019року висловився щодо виділення коштів для заходів з пожежогасіння в будинках з підвищеною поверховістю. Депутати пропозицію підтримали», – заявили у соцмережах на сторінці Громадської ради Слобочикова.

Чекаємо чергову порцію підрядів від Департаменту ЖКГ для ТОВ «УК «Жарден»?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close