ПолітикаПублікації

Хто закрив на Голопристанщині школу-інтернат та туберкульозну лікарню

Коаліція між очільником Голопристанської ОТГ Олександром Бабичем та заступником голови облради Віталієм Булюком, який очолює “Наш край” на Херсонщині, працює на знищення майна на Голопристанщині. Ліквідація району на користь утворення Скадовського, позбавлення статусу опорного медзакладу районної лікарні, відмивання коштів з міського бюджету — це лише мала частина “здобутків” тандему Бабича-Булюка за всю каденцію міського голови Голої Пристані.

До цього списку додамо ліквідацію школи-інтернату у Старій Збур’ївці та туберкульозної лікарні у Новій Збур’ївці. Відповідні рішення приймалися у грудні 2019-го та лютому 2020-го року на сесіях обласної ради. За інформацією наших інсайдерів, лобіюванням прийняття цих рішень активно займався Віталій Булюк. Хоча, за офіційною версією, ліквідація закладів пов’язана з реформування системи освіти та медицини.

Щоправда, основною метою закриття закладів стало майно. Зокрема, ласий шматок — школа-інтернат у Старій Збур’ївці, яка знаходиться в самому центрі населеного пункту. Саме цим майновим комплексом розпоряджається депутатська комісія з питань управління комунальною власністю, де Віталій Булюк має активне лобі.

Заклади можна було зберегти, прийнявши їх до власності громади, що мав би зробити Олександр Бабич після утворення Голопристанської ОТГ. Але турбота про людей та захист їхніх інтересів виявилися для нього лише словами та передвиборчими гаслами. За його мовчазної згоди, Булюку вдалося захопити майно закладів, позбавити людей робочих місць та можливості навчання та лікування. Натомість Олександр Бабич отримав підтримку “Нашого краю” на місцевих виборах та можливість виводити бюджетні кошти через компанії соратників Булюка.

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції виявила у Олександра Бабича незадеклароване майно на суму близько 2,6 млн гривень. Вочевидь, це саме ті кошти, які були відмиті з міського бюджету. Або ж, простими словами, вкрадені у громади Голопристанщині.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close