ПолітикаПублікації

Кандидат в мери Херсона Рубан веде агітацію за приховані від НАЗК кошти

Зі стартом передвиборчої гонки, на бордах міста масово з’явились безробітні кандидати в мери міста та депутати. Дивним чином ці люди мають кошти на розміщення бордів з обіцянками, агітацією, своїми зображеннями та знають, як зробити місто кращим для всього працюючого електорату. Одним з самих непрацюючих депутатів та кандидатів в мери міста є Руслан Рубан.

В цьому році, безробітній депутат міської ради йде на вибори від Партії зелених України. Минулого разу до міської ради Рубан пройшов від партії «Самопомічь», з якої в 2015 році його виключили з її лав. Тоді, цього депутата, імітуючого боротьбу з корупцією, однопартійці навіть намагалися лишити мандата, але він виявився досить чіпким і всі спроби були марними.

Як вже повідомляли ЗМІ, в Херсоні Рубан прославився не лише гучними виступами на сесіях міської ради, а й відсутністю задекларованого майна. При цьому у Рубана, як у безробітної людини є цілі поля в сел. Зеленівці, які він нібито раніше, в 2006 році, подарував своїй же дружині. Причина саме подарунка пояснюється саме тим, що оформленні купівлі-продажу необхідно сплачувати податок.А, маючи гектари, Рубан показав неабиякі задатки фермера і гідно заслужив звання «банкіра-баштанниками» (ред. – так як звільнили його з посади керівника облвідділення ПАТ «Промінвестбанк» 23.08.2019 г). Тому як минулого літа досить успішно вирощував кавуни на своїх угіддях, і, судячи з усього, вміло приховав доходи від реалізації баштану, які, до речі, повинні бути відображені в його щорічної декларації, як мінімум за 2019 рік. Адже не міг же він з’їсти весь урожай сам …

Те, що він підприємець-баштанник підтверджують і його звернення до поліції: в липні 2019 року Рубан неодноразово повідомляв про пошкодження кавунів на 2 га поля в сел. Зеленівка, і навіть вистежив цих шкідників. А адже Рубан переживати за чуже поле він не буде.

Судячи з усього причиною є те, що витрачені гроші на піар, сторицею повертаються під час депутатства. Тому розраховуючи знову зайняти депутатське або мерське крісло в новій каденції, безробітний Рубан щедро сіє грішми.

джерело

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close