Публікації

Керівництво Голої Пристані свідомо порушує Закони України?

З 21 лютого всі огорожі, які перешкоджають доступу до водойм, поза законом. Але у Голій Пристані місцева влада рішення Верховної Ради усіляко ігнорує. Приклад тому, бетонний забор у самому центрі міста біля набережної. Згідно з законодавством його мали демонтувати, а проконтролювати це повинна була міська рада на чолі з Олександром Бабичем.

«Всі огорожі водних об’єктів тепер поза законом. Тобто, жодна огорожа не перешкоджатиме доступу громадян до пляжних зон та узбереж водойм. Законом передбачено адміністративні штрафи за невиконання законодавства”, – зазначили в Держагентстві водних ресурсів.

Але огорожа й нині на своєму місці. Якщо після ситуації із відкриттям ринку у Голій Пристані очільника міста можна було звинуватити у профанізмі, то тут усі ознаки повної бездіяльності та невиконання законодавства. Причому штраф мають отримати як власник огорожі, так і міський голова Бабич.

Обмеження будь-яким способом безперешкодного або безоплатного доступу громадян до узбережжя, крім випадків, передбачених законом, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-6800 грн.) і на посадових осіб – від 400 до 700 таких мінімумів (6800-11900 грн)”, – вказано у тексті Закону про доступ громадян до водойм.

Варто зазначити, що огорожена ділянка площею більше 1,2 гектара знаходиться у власності секретаря Голопристанського райсуду Аліни Удалової та призначена для будівництва житлового будинку. І хоча у карті геокадастру межі ділянки виходять на річку Конка та навіть за межі Голої Пристані, у виписці про неї жодних обмежень не вказано.

Чи це банальна халатність керівництва Голої Пристані? Або ж міськрада свідомо “закриває очі” на огорожу в самому центрі міста? Питання залишаються відкритими.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close