Публікації

Конкурс на керівну посаду в управлінні транспорту Херсона просто “розіграють”

На місце заступника начальника управління транспорту претендують три кандидати – Олександр Керецман, Олег Богданов та Сергій Ільїн. Про це повідомляє останній у соцмережах. Підтверджує це й реєстр декларацій НАЗК. Також він додав, що інформація про кандидатуру на цю посаду відомого у Херсоні провокатора Кирила Стремоусова – відволікаючий маневр.

Хоча, за нашою інформацією, Стремоусов таки заявляв про наміри щодо призначення та мав вийти навіть на стажування. Просувала тоді його на посаду інша заступниця начальниці управління Наталя Молнар, яка вчергове “прославилася” так званий аудіогейтом у міськраді.

Також Сергій Ільїн зазначив, що вже відомий і переможець “конкурсу”, якого просуває та сама Наталя Молнар. Хто саме, поки що загадка. Але найбільш “токсичним” у цій трійці є саме Керецман. Декілька років тому він був головою місцевого осередку ГО “Стоп корупція”. За повідомленням ЗМІ, Олександр Керецман тісно пов’язаний із адвокатом Михайлом Величко.

Конкурс на керівну посаду в управлінні транспорту Херсона просто "розіграють"Їх обох бачили разом із скандально відомим Іллею Кивою у 2017 році під час турне містами, коли Ківа був ще “соціалістом”, а не “ОПЗЖ-шником”, як зараз. В той час місцевий осередок партії Ківи очолював вже згаданий тут Кирило Стремоусов. Також Керецмана називають “людиною Антощука” – екс-очільника Управління захисту економіки області, якому директор Департаменту фінансів міськради Роман Підперигора заносив хабарі за “закриття очей” на корупцію у владних кабінетах містах. Зокрема, на Департамент ЖКХ міськради, на який й нині має вплив також згадана Наталя Молнар.

На думку Сергія Ільїна, протеже Молнар – Олег Богданов.

“Судячи з того, кого та з ким я бачив”, – зазначив Ільїн.

Багато інформації про Олега Богданова знайти не вдалося. Відомо, що він балотувався у депутати міськради Херсона від партії “Народна влада”. Більша частина нерухомості Богданова записана на дружину. Рухоме майно повністю належить дружині, яка, судячи з декларації, й фінансово утримує родину. У 2019 році Богданов шукав роботу. Його резюме можна знайти на одному з сайтів з пошуку роботи.

Коли відбудеться сам конкурс на керівну посаду в управлінні транспорту, поки невідомо. Але ми чекаємо “чесних” його результатів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close