Публікації

КП «Херсонміськсвітло» заборгувало місцевому бюджету 200 тисяч гривень

КП «Херсонміськсвітло» не платить податки до місцевого бюджету. Наразі податковий борг складає 202 тисячі гривень, за даними аналітичної системи «Youcontrol». Варто зазначити, що борг перед місцевим бюджетом з`явився у комунального підприємства з червня цього року – 434 тисячі гривень. З липня по серпень сума заборгованності впала до 202 тисяч і тримається по цей місяць.

КП «Херсонміськсвітло» заборгувало місцевому бюджету 200 тисяч гривень

З іншої сторони, «Херсонміськсвітло» регулярно отримує кошти від міського Департаменту ЖКГ та Управління транспорту за ремонт та обслуговування світлофорів і мереж зовнішнього освітлення. За даними порталу «007», станом на сьогодні комунальному підприємству перераховано майже 6 мільйонів гривень.

На грудневій сесії міської ради, депутати розглянуть звіт «Херсонміськсвітло» за минулий рік. У відповідному проекті рішення вказано, що у 2018 році комунальники отримали чистий прибуток у сумі 536 тисяч гривень. Тобто, підприємство заробляє, на відміну від інших КП міськради. Тож звідки борг, питання залишається відкритим.

КП «Херсонміськсвітло» заборгувало місцевому бюджету 200 тисяч гривеньЧи може дружні стосунки керівника «Херсонміськсвітло» Олега Ребрія та директора Департаменту фінансів міської ради Романа Підперигори дозволяють не платити податки до бюджету?

Зазначимо, що нинішній керівник «Херсонміськсвітло» Олег Ребрій до кінця 2015 року був помічником депутата міськради від «Партії регіонів» Романа Підперигори. За нашою інформацією, саме останній посприяв працевлаштуванню свого товариша на керівну посаду у комунальному підприємстві.

Журналісти сайту «Мій Херсон» направили до КП «Херсонміськсвітло» відповідні запити про податковий борг підприємства.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close