Публікації

Київські правоохоронці підозрюють компанію кандидата в очільники Херсона в привласнені коштів на ремонті Русанівського метромосту

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах під час проведення ремонту Русанівського метромосту, що в Києві. Як вказано у судових ухвала, до злочинних дій може бути причетна компанія “СМК №23”, яка де-факто належить кандидату в очільники Херсона від партії “ОПЗЖ” Михайлу Опанащенко.

Слідчі встановили, що “Спеціалізована механізована колона №23” отримала підряд на ремонт метромосту загальною вартістю близько 235 млн гривень. Однак на момент укладання договорю, компанія Михайла Опанащенко не мала достатньої кількості техніки та навіть досвіду проведення аналогічних робіт.

Стало відомо, що виділені кошти на проведення вказаних робіт у розмірі близько 234 655 300 грн 00 к. не освоюються ТОВ Спеціалізована механізована колона №23 належним чином, а роботи проводяться з порушенням технологій і будівельних норм, де початково не було закладено систему дренажу, а також інші порушення”, – вказано в документі.

Київські правоохоронці підозрюють компанію кандидата в очільники Херсона в привласнені коштів на ремонті Русанівського метромосту

Слідчі провели огляд Русанівського метромосту та виявили незавершені будівельні роботи та непридатний стан для пересування транспорту. Далі слідством встановлено, що замовник робіт — “Київшляхбуд” та “СМК №23” вносили неправдиві відомості в акти щодо вартості та обсягу робіт. Різниця коштів осідала на рахунках ряду фіктивних фірм та конвертаційних центрів. Наразі розслідування кримінального провадження триває.

На сьогодні власником “СМК №23” є дружина політика — Олена Опанащенко. Керівник — помічниця Михайла Опанащенко Діана Бобровська. Варто зазначити, що сьогодні кандидат використовує компанію для фінансування передвиборчої кампанії. За кошти “СМК №23” була замовлена та сама питна вода, яку роздають херсонцям агітатори Опанащенко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close