Публікації

Махінації з комунальним майном та сумнівні декларації депутата: кому Херсонська міськрада продовжила оренду приміщення на 34 роки

Дружина депутата Херсонської міськради Євгена Назаряна — Тетяна Полтавцева буде орендувати в управління комунальної власності приміщення площею 194,6 кв.м. по вулиці Патона, 4-а, ще 34 роки. Витяг з реєстру прав на нерухомість оприлюднив у соцмережах Віталій Богданов.

Махінації з комунальним майном та сумнівні декларації депутата: кому Херсонська міськрада продовжила оренду приміщення на 34 роки

У документі зазначено, що оренду подовжили за 2 дні до прийняття міською радою скандального рішення про приватизацію 87 обʼєктів комунальної власності. У рішенні вказано, що загальна площа приміщення за цією адресою складає 749,3 кв.м. 354 квадратних метри орендують наразі бібліотеки-філії №7 та №24.

МАХІНАЦІЇ З КОМУНАЛЬНИМ МАЙНОМ

Махінації з комунальним майном та сумнівні декларації депутата: кому Херсонська міськрада продовжила оренду приміщення на 34 роки14 січня, після скандалу з можливою оптимізацією бібліотек у Херсоні та приватизації їхніх приміщень, комісія міськради з питань оренди обʼєктів комунальної власності вирішила продовжити оренду біблеотекам до жовтня 2020 року. У списку 15 філій Центральної бібліотечної системи.

Зазначимо, що згаданої комісії входять депутати депутати Антон Хмаро, Роман Підперигора та Олена Мазур. Остання назвала заяви щодо закриття бібліотек провокацією та хвилею «грязного піар».

«Ще 14.01.2020 постійно діюча комісія з питань оренди об’єктів комунальної власності, протоколом номер 155 продовжила всім бібліотекам договору оренди до 01.10.2020. Чому до жовтня запитаєте ви? Саме з цього числа вступає новий закон про оренду, після чого договору будуть переоформлені. Звертаю ще раз вашу увагу за 15 днів до лжепіара було підписано продовження», – заявила Мазур.

Але питання щодо включення приміщень бібліотек до переліку обʼєктів що підлягають комунальній власності лишається відкритим. Як й той факт, що новий договір, про який так каже Мазур, дивним чином не стосується дружини депутата Назаряна.

ДЕПУТАТ ЗАВІДОМО НЕ ВНОСИТЬ ДАНІ ДО ДЕКЛАРАЦІЇ?

Цікавими є декларації самого депутата. З 2016 по 2018 роки в них не вказані ані земельні ділянки, а ні квартира або будинок. Хоча орендоване приміщення у міськради мало б там бути, як і житло, де живе родина депутата. Декларує Євген Назарян лише свою зарлату як голова ОСББ та дохід дружини від підприємницької діяльності. У 2018 році депутат заробив майже 100 тисяч гривень. Його дружина — майже 736 тисячі.

Також у 2018-му у родини Назаряна зʼявилася автівка «Хюндай Елантра». Судячи з дати придбання (31.12.2018), це новорічний подарунок за 572 тисячі гривень, який записаний на Тетяну Полтавцеву.

Махінації з комунальним майном та сумнівні декларації депутата: кому Херсонська міськрада продовжила оренду приміщення на 34 роки Махінації з комунальним майном та сумнівні декларації депутата: кому Херсонська міськрада продовжила оренду приміщення на 34 роки

Дружина Євгена Назаряна справді має бізнес, за даними аналітичної системи Youcontrol“. Вона зареєстрована як фізична особа-підприємець з 2013 року. Вид діяльності — виробництво одягу та аксесуарів. Також вона є директоркою та співвласницею компанії ТОВ «Русский дом» разом із дружиною першого заступника Держрибагентства Оксаною Солодовнікою. Хоча цю компанію Назарян до декларації не вніс, як і орендоване приміщення дружини.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close