Публікації

Міський голова Голої Пристані ухиляється від сплати податків

Очільник Голої Пристані Олександр Бабич повинен сплатити податківцям майже 37 тисяч гривень. Саме таку суму йому нарахували в обласній податковій службі після проведення інвентаризації житлової та нежитлової нерухомості, які належать міському голові та його родині. Відповідний документ оприлюднив у соцмережах народний депутат Олексій Ковальов.

Міський голова Голої Пристані ухиляється від сплати податків

Як вказано у відповіді ДПС, після закінчення карантину Олександра Бабича чекає податкова перевірка. Саме ж звернення до податківців стосувалося ухилення від сплати податків очільником Голої Пристані, який не вказує у своїх деклараціях доходу від діяльності магазинів.

Нагадаємо, що з 2013 року родина міського голови володіє трьома магазинами у Голопристанському районі (Гладківка та Таврійське), які сдаються в оренду тамтешнім підприємцям, про що вказано у деклараціях на порталі НАЗК. Причому магазином у селі Гладківка володіє сам Олександр Бабич. Інші два записані на його дружину. Якщо у декларації за 2015 рік вказаний дохід від підприємницької діяльності нинішнього очільника міста у сумі більше півмільйона гривень, то з 2016 року цей вид доходу зникає. Таким чином, Олександр Бабич ухиляється від податків. Сума, невідома.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close