Публікації

Міський голова Голої Пристані знову спробує піаритися за рахунок проблем районної лікарні

Очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв включив до складу госпітальної ради міського голову Голої Пристані Олександра Бабича. Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті обладміністрації. Бабич зайняв місце Тетяни Гасаненко, яку вивели зі складу ради.

Як повідомляють наші джерела, таким чином очільник Голої Пристані хоче пролобіювати включення районної лікарні до списку опорних закладів охорони здоровʼя. Таким чином, Олександр Бабич має намір використовувати цю ситуацію в якості піару перед місцевими виборами.

Подібна ситуація вже траплялася з Бабичем та районною лікарнею під час прийняття міськрадою пільг на земельний податок медзакладу. Тоді за підтримку медиків виступили районна рада та нардеп Олексій Ковальов. Сам же Олександр Бабич особисто відмовив у наданні пільг лікарні. Але після прийняття позитивного рішення більшістю депутатів міськради очільник Голої Пристані у підконтрольних ЗМІ записав це досягнення до свого активу.

Варто зазначити, що окрім махінацій з земельним податком, влада міста відмовляється співфінансувати районну лікарню, мотивуючи це відсутністю коштів в бюджеті. Згідно розрахунків, частка міськради у співфінансуванні лікарні у 2020 році складає близько 2 мільйонів гривень. Однак, місцева влада в бюджеті планує лише 600 тисяч гривень. Таке відношення міськради ставить в скрутне становище та навіть блокує повноцінну роботу медпрацівників закладу.

Окрім того, Бабич приписує собі фінансування Центральної районної лікарні за рахунок субвенції з державного бюджету. Мова йде про 3,3 млн гривень, які були переведені медзакладу. Хоча міськрада в даному випадку є лише посередником між держбюджетом та лікарнею, очільник Голої Пристані розгорнув на цьому піар-кампанію. По факту, бюджет міста дав закладу лише 600 тисяч гривень, замість 2 мільйонів необхідних.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close