Публікації

Молнар захопила контроль над херсонським управлінням транспорту

Володимир Миколаєнко звільнив Марину Віркун з посади очільниці управління транспорту міськради. Відповідне розпорядження оприлюднили у соцмережах. Підставою для звільнення чиновниці стали звернення представників «Нацкорпусу» та начальника юрвідділу міськради Андрія Щербини про незадовільне виконання службових обовʼязків. Окрім того, у розпорядженні Миколаєнко є посилання на звіт начальник управління аудиту Валерія Бови.

Однак, як стало відомо з власних джерел у міській раді, звільнення Віркун — результат плану одіозної очільниці відділу доріг Наталі Молнар, яка має очолити управління. Цікаво, що Марині Віркун вказують у розпорядженні на незадовільну роботу комунального перевізника «Херсонкомунтранссервіс», яке очолює «протеже» Молнар — екс-співробітник СБУ Павло Ткаченко. Але його діяльність, схоже, міського голову не цікавить.

За інформацією джерела, далі в планах Наталі Молнар ліквідувати «Диспетчерську службу автоматизованого контролю за роботою транспорту», яке й так потерпає від недофінансування. Таким чином, обовʼязки контролю за перевізниками планують передати «Херсонкомунтранссервісу». Або іншими словами самій Молнар, яка буде впливати на підприємства через директора «ХКТС» Павла Ткаченко.

Чи буде Марина Віркун оскаржувати в суді розпорядження Миколаєнко, невідомо. Але, варто зазначити, що в цьому плані у чиновниці вже є позитивний досвід. Додамо, що раніше Наталя Молнар через «кишенькових» активістів вже захопила контроль над КП «Міське дорожнє управління», поставивши на посаду його очільник «свою» людину. Окрім того, в управлінні транспорту Молнар розіграла конкурс на пост заступника керівника управління на користь свого кандидата.

Про наслідки такого рішення Володимира Миколаєнко поки казати зарано. Але, схоже, що в місті йде перерозподіл сфер впливу серед так званої промерської більшості задля контролю над фінансуванням. Особливо, це важливо перед майбутніми місцевими виборами. Адже чиновники розуміють, що можуть вже у жовтні лишитися своїх крісел. Тому, очікувано, роблять ставку на адмінресурс на користь своїх покровителів, які мають намір йти до влади в Херсоні.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close