ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Молнар «зливає» комунальне підприємство «Міське дорожнє управління»

На засіданні херсонського виконкому постало питання щодо роботи «Міського дорожнього управління», яке займається утриманням доріг. Виступив із заявою про неефективне керівництво комунального підприємства та взагалі доцільність його існування активіст та юрист КП «Херсонкомунтранссервісу» Олександр Тарасов. Він заявив, що працівники підприємства не отримали зарплату за січень та початок лютого. За словами начальниці відділу доріг Наталі Молнар, заборгованість на суму 610 тисяч гривень є. Але питання вирішується. Зокрема, вона запропонувала виділити додаткові кошти з бюджету міста.

Активісти та Володимир Миколаєнко зазначили, що вчора до міськради прийшов трудовий колектив комунального підприємства. Але, за нашою інформацією, бунт був штучний. Сам же директор «Міського дорожнього управління» Валентин Чесноков сьогодні запросив членів виконкому особисто прийти на підприємство.

Саме цікаве, що така «турбота» про працівників направлена на «злив» комунального підприємства. Ініціатором схеми, за нашою інформацією, є саме Наталя Молнар, яка використовує для цього активістів. Наші джерела у міськраді кажуть, що метою начальниці відділу доріг є заміна комунального підприємства на приватні підконтрольні фірми для отримання підрядів на утримання та ремонт доріг.

Варто зазначити, що з листопада 2018 року КП «Міське дорожнє управління» отримало від управління транспорту підрядів на загальну суму більше 8 мільйонів гривень. За неперевіренною інформацією, вже навіть створені компанії, які готові сісти на підряди від Молнар.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close