Публікації

Скандал у Держспоживслужбі Херсонщини набирає оберти

На ситуацію, яка склалася навколо херсонського міського управління Держпродспоживслужби, відреагували центральні українські ЗМІ. Зокрема, сайти телеканалів «Zik», «NewsONE» та «112.ua». Через розголошення скандалу у засобах масової інформації обласне управління Держпродспоживслужби, керівник Сергій Шевченко та його оточення лише посилило тиск на міське управління. Працівників відомства доводять до звільнення, ображають та навіть погрожують судами за написання скарг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівництво обласної Держспоживслужби ставить під загрозу здоров’я херсонських дітей

Окрім цього, працівників лабораторій зобовʼязали незаконно збирати інформацію про підприємства, які здають на аналізи худобу з бойні. Лаборантів змушують фотографувати товарно-транспортні накладні та відправляти фото до облуправління Держпродспоживслужби. Працівники лабораторій впевнені, що це робиться для посилення «кошмарення» місцевих підприємців.

Окрім того, керівництво Головного управління Держпродспоживслужби на звернення херсонських працівників, які потерпають від утисків зі сторони чиновників, поки ніяк не відреагувало. Скільки ще продовжуватиметься ігнорування керівництвом скандалу у Херсоні, питання лишається відкритим. Варто зазначити, що наразі міське управління працює у посиленному режимі через карантин та протидію поширення коронавірусної інфекції, незважаючи на посилення тиску оточенням пана Шевченко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close