ПолітикаПублікації

На херсонській митниці назріває “реванш регіоналів”

Після більш ніж 4-х років перерви в засіданнях Херсонський окружний адміністративний суд продовжив розгляд позову скандально відомого чиновника Віталія Булюка проти Державної фіскальної служби, Міністерства доходів та зборів та митної служби. Люстрований екс-очільник херсонської митниці хоче повернутися на свою посаду.

Розгляд позову розпочався ще у 2015 році після звільнення Булюка з займаної посади, але триває досі через закінчення повноважень суддів або їхні відпустки. І це лише версія, яка вказана в документах. Провадження було прийнято до розгляду у травні 2016 року. Але жодного засідання по справі до вересня цього року не відбулося. Офіційні причини невідомі. Але, схоже на те, що розгляд навмисно затягувався поки Віталій Булюк перебував на не менш вигідній посаді — заступника голови Херсонської облради.

7 вересня цього року розгляд було поновлено й обрано новий склад суддів. Як вказано в судових ухвалах, окрім поновлення на посаді начальника херсонської митниці, Булюк хоче отримати зарплату за час “вимушеного прогулу”. А це не один мільйон гривень!

Раптове поновлення розгляду Булюка більше схоже на сплановану операцію з утримання біля бюджетного “корита”. Адже ще до виборів партія “Наш край”, яку на Херсонщині очолює саме Віталій Булюк, за результатами соцопитувань, не мала шансів зберегти необхідну кількість мандатів для успішного збереження крісла заступника голови облради. Провал “Нашого краю” підтвердили й попередні результати волевиявлення виборців області. Й хоча Віталій Булюк й отримає мандат депутата облради, але очевидно, що посади заступника очільника йому не зайняти.

Судячи з останньої судової ухвали, якою було зобов’язано митницю надати розрахунки зарплати Булюка з 20 березня 2015 року по цей час та докази, що підтверджують мотиви звільнення, Херсонський окружний адмінсуд доволі реально може стати на сторону поки чинного заступника голови облради. Та чи допустить Феміда “реваншу регіоналів” на херсонській митниці?

Варто додати, що наступне засідання суду за позовом Віталія Булюка призначене на 11 листопада, про що повідомляє портал “Судова влада”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close